reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ojej to zdrówka życzę.. A ja właśnie przed snem Jadłam 5 ogórków kiszonych hihi a wcześniej winogrona czerwone
Haha ja wczoraj na obiad pyzy z mięsem posypywalam cukrem [emoji12]

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
reklama
Gratki @kotomiś :)
Ja wam powiem, że mamę mam na miejscu i nie przeszkadza mi, że trochę może się wtrącać, myślę że będę czuła się nawet lepiej przy jej pomocy. Choć nie wiem jakby to było z teściową bo wiadomo jakie lubią być, inaczej wychowywały swoje dzieci jak nasze mamy itd. :) Przypomina mi się śmieszny obrazek jak urodziła moja siostra, to był pierwszy wnuk i wiecie wszyscy się podniecali. Siostra była po cesarce wiec nie miała za dużo siły, odwiedziliśmy ich chyba we 4 osoby, oni mieszkają z teściami i jak przyszedł czas pierwszej kąpieli to chyba możecie sobie wyobrazić ile osób stało dziecku nad głową masakra :) Jak sobie przypomnę ten obrazek to mam nadzieję, że nas ominie taki przepych :D

U mnie tak było. Hahahaha ja się nie mogłam podnieść i mąż i moja mama kapała dziecko. A że obydwoje niezbyt jeszcze wprawni, to z tego co pamietam (byłam w dużym bólu) to nie dość ze nalali za mało wody to zdążyła się zrobić zimna i dziecię darło się [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Atfk, dobrze pamiętam, że to Ty kupowałaś ten komplet ubrań ciążowych spodnie, legginsy i spódniczka? Doszły? Jak tam, fajnie skrojone, dobry materiał?
Wstrzymałam się bo chciałam coś w Lidlu kupić i póki co nie zamówiłam tego kompletu.zaraz będę na wolnym to wezmę sobie. Zamówiłam to szare poncho...i walczę ze sprzedawca. Dziś ponoć wysłali paczkę. ..po ponad 2 tyg
 
@beata1313 mi sie zdaża czasami spać na brzuchu jak nie mogę znaleść pozycji i póki co jakoś.mi.macica nie przeszkadza. Termin mam na 11.08 także spokojnie[emoji8]

Co do noszenia, to ja w żłobie jestem zmuszona kilka kilka razy dziennie podnieść jakiegoś malycha, teraz.już się bardzo pilnuję ale na początku nosiłam noemalnie... teraz muszę czasem i to starsze podsadzić na sedes(bo akurat przechodzą niektóre egzemplarze etap zacofania) czy mlodszego dzieciaka wnieść do sali bo jeszcze nie chodzi... z tym.że mój organizm.jest przyzwyczajony do takich obciążeń[emoji2]

@emikaa ja prawko mam jeszcze na panieńskie nazwisko, na adres który już nawet nie istnieje[emoji13] powinnam je zmienić już 5,5roku.temu, ale mi nie po drodze[emoji16]
Tak przy kontroli to i tak nic nie zrobią bo przecież szczegółowo nie sprawdzają... wiec pikuś
Ale myślałam że to rzadkie przypadki że ludzie nie wymieniają a tu takie zaskoczenie że jest nas wiecej!

Co do suwaczków to mam pytanie czy u wszystkich te niektóre się rozmazują czy tylko w moim telefonie???
A wygląda to tak :

1486764328-aaaaaa.png




@luska1979 w papierach nic nie ruszamy umowa jest jaka jest... więc tutaj nic nie tracę, no narazie tylko na pensji miesiecznej,[emoji53] no ale i tak popracuję może z miesiąc, bo bardziej mi się opłaca iść na L4,
Popatrzę pomyślę...w poniedziałek podejmę decyzję, ale powiem szczerze, że nie chce zostawiać moich kochanych dzieciaków już teraz zaraz...muszę się ostatecznie przespać z decyzją!

Witaj @Lilith25!

@kotomiś gratuluję zdrowego bombelka!!! Uwielbiam takie informacje!

@JustynaWM życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla malucha!! Trzymaj się w tym szpitalu! Współczuję!


Dotarłam do końca!
Dobranoc kobietki!
 
Witam... mialam nadrobic ale chyba sie nie da... co tam ciekawego w skrocie?? Mnie meczy zespol niespokojnych nog... i spac nie moge...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

O matkoooo jak tylko wspomnę te niespokojne nogi z pierwszej ciąży to mam dreszcze , to było okropne! Ja to aż tyłek miałam taki niespokojny :) szło to jakby od kości ogonowej. Juz pózniej ryczałam bo nie mogłam z tym wytrzymać. W końcu nie wiem czy minęło samo czy pomógł magnez z potasem bodajże asparagin .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kurektyna hehe z tym prawkiem tez miło jestem zaskoczona ze to takie "powszechne " nie zmienianie ;):) dlatego moze policja tak lajtowo do tego podchodzi.ja zawsze sobie tłumaczyłam, ze uprawnienia mam?mam! Wiec co ma do tego adres czy nazwisko ;):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurektyna mój dzidziuś tak samo przekręcał główkę i odchylał.Zdecydowanie miał gdzieś sobie mierzenie karku.
A ja tam tym razem chętnie urodzę cc....w takim porodzie też jest magia.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry