reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Lilith25 ja mam podejrzenie świeżej toxo i czekam teraz na wyniki.

@kotomiś gratulacje udanej wizyty :) i że maluszek zdrowy

Ooooo tatara też bym chętnie wciągnęła takiego z cebulka drobniutka i ogóreczkiem kiszonym mniam mniam :) ale mi smaka narobiłyście
 
reklama
@Hola77. Na pierwszych badaniach oceniaja ryzyko zespołu downa, edwardsa... A na drugich sprawdzaja czy narządy rozwijaja sie w sposob prawidlowy, serce , uklad pokarmowy.... Ogólnie tak bardziej pod kontem wad rozwojowych. Jesli cos wyjdzie nie tak to przy niektorych moze byc dokonana operacja jeszcze w łonie mamy. Jak dla mnie to warto przynajmniej dla wlasnego spokoju :)
 
A my po wizycie już. Crl 62,4 mm NT 1,2 mm Fhr 153 ud/min.
Podobno kostka nosowa jest. Ma wszystko na miejscu, serduszko schowane, 2 łapki i 2 nóżki. Machało nimi słodko. Maluch wydawał się oglądać łapki ale za nic nie chciał pokazać buzi. I nie wiadomo czy on czy ona. Foto dodam pozbiej na wizyty. A i z usg termin na 20.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Super że dzidziuś zdrowo rośnie :)
 
Witam serdecznie prosto z łóżeczka :)
Piszecie o kontroli na L4.. Do mnie ktoś bardzo często dzwoni domofonen około godz 9, to pewnie listonosz próbuje wejść do klatki, więc nawet mi się nie śni iść i otwierać :) Więc jakby to była kontrola to nawet nie wiem o tym [emoji14]
@ewelina09065 A dlaczego dostałaś 1b? Masz nakaz leżenia?
@Emilkaa A nie wymagał od Ciebie adresu pod którym będziesz przybywać na zwolnieniu? Mnie zawsze o to pytają.

f2w3rjjgax9hy8m9.png
Kochana mam dość krótka szyjke na niecałe 3cm..A poprzednia ciąża też na lekach bo szyjka się skracala. Mam nadzieję ze tym razem bedzid dobrze ale muszę się oszczędzać. Ja pakowalam części samochodowe do wysyłki i też trzeba dzwogac..:huh:
 
Chora nie byłam kilka lat, a teraz masakra i jeszcze kaszę co mnie niepokoi bo brzuch mnie dzisisj mocno ciągnie i się napina a kilka razy aż zabolał. Luska a czym się leczysz?
Jak brzuch się napinal to bierz nospe forte albo Max 3 razy dziennie i magnez raz dxiennie. Mi jeszcze lekarz kazal luteine 2 razy. I przeszlo:laugh2:
 
@kotomiś powodzenia na wizycie! O której masz? Ja jeszcze równe 2 tyg do wizyty :(

U mnie dzisiaj na śniadanie (o 13:p ) sałatka z jajka, szynki i groszku [emoji108]

O jezu jak mnie mama dzisiaj wyprowadziła z równowagi przez telefon...naprawdę nie ma innej osoby która potrafi mnie tak zdenerwować. Dziecko nawet nie jest w połowie drogi do wyjścia a ja już mam jej dosyć. Dzisiaj mi zrobiła tyrade na temat tego że jak się dziecko urodzi to będziemy codziennie rozmawiać na skype (hahaha już widzę jak mam na to czas i chęci) bo druga babcia może widzieć dziecko kiedy chce. I uwaga! Ona musi mieć równe szanse! Jakby to kurcze jakiś wyścig był. Ma wielkie pretensje nie wiem o co, a przecież to jej życiowy wybór że wyjechała i tam sobie układa życie i chyba to jest logiczne że teściowa będzie widziała dziecko częściej bo mieszkamy na jednym podwórku...masakra nie chce żeby moje dziecko było obiektem jakiejś chorej zazdrości czy rywalizacji :(

Spotkałyście się u siebie z czymś takim? Że jedni dziadkowie zazdrośni o drugich? Jak tak to jak sobie z tym radzicie?

p19uflw1jarcljhd.png

Z doświadczenia wiem, że Skype to nie to samo co relacje na żywo. Nie nawiążesz przez ekran takich relacji jak na żywo. Nie da się. To nie to samo. Spotykanie się na Skype tez nie za bardzo jest możliwe dzien w dzień. Moja mama była przy urodzeniu synka i półtora miesiąca z nami po. Potem wróciła do Polski na 7 miesięcy po czym spowrotem wróciła. Przez te 7 miesięcy chciała się bardzo często spotykać. Ale kurczę nie da się. Przynajmniej nie codziennie. Nie ma się co wściekać [emoji23][emoji23][emoji23] tylko jej powiedz tak realistycznie. Albo poczekaj aż się maluszek pojawi. Moja mama (mieszka u nas) jest tymczasowo w Europie. Siostra miała dziecko i poleciała do niej na 6 miesięcy. Wczoraj na Skype mówi do mnie: wiesz ja juz wszystko wiem jak będę tym razem robić (zwróć uwagę ona wszystko wie jak ONA będzie robić z moim dzieckiem). Będzie się za każdym razem przy zmianie pieluszki myć tyłeczek pod kranem. Twoja siostra tak robi i my tez będziemy. Zamiast chusteczek kup takie waciki.
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Myślałam ze padnę ze śmiechu. Uśmiechnęłam się i mowię: nie. To twoje dziecko czy moje bo juz się pogubiłam? Hahahaha wiesz Wojtek i ja postanowiliśmy używać chusteczek. Dyskusje uważam za zamknięta.
Do tego moja sister dorzuciła (mamo to jej dziecko, niech robi jak chce) i był koniec tematu [emoji12]
Moja kumpela ma z kolei inny problem. Cała rodzina jej męża chce być przy porodzie [emoji33][emoji33][emoji33] teść i teściowa nawet nie biorą pod uwadze opcji nie bycia na sali. Oprócz tego zatrudnili kumpeli juz kamerzystę i fotografa. Moją koleżankę tak szlag trafił jak się dowiedziała, że miała się wyprowadzić do mamy na kilka tygodni by męża otrzeźwiło


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Czesc Wam. Ciesze sie ze coraz nas wiecej.
Gratuluje udanych wizyt
Ja sie oszczedzam i duuuzo leze a rodzina mi pomoga przy corce nie moge dlugo siedziec bo malenstwo mi uciska i zaraz pojawi sie bol i plamienia.
Dzieciatko mam wysoko i sie ciesze i wlasnie czuje smyranie w brzuchu i tak sie cieszę ze nawet plamienia mnie nie martwia.
 
Hej. Mam takie pytanie mojej córce wyskoczyło takie czerwone uczulenie tylko na dłoniach czy któraś z was może już z czymś takim się spotkała?

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
reklama
A my po wizycie już. Crl 62,4 mm NT 1,2 mm Fhr 153 ud/min.
Podobno kostka nosowa jest. Ma wszystko na miejscu, serduszko schowane, 2 łapki i 2 nóżki. Machało nimi słodko. Maluch wydawał się oglądać łapki ale za nic nie chciał pokazać buzi. I nie wiadomo czy on czy ona. Foto dodam pozbiej na wizyty. A i z usg termin na 20.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje!! :)) najważniejsze, że wszystko w porządku;))

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Do góry