reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam z rana.
Nusia123 ja urodziłam 2 razy w 42 tc ale nie wiem czy nie będę miała w tej ciąży cc więc kto wie kiedy urodzę.Ale zależy mi bym urodziła wcześniej bo 14 sierpnia dziewczyny zaczynają szkołę a Wiki pierwszą klasę więc wolałabym już być po porodzie mniej więcej na chodzie.
Anntryb no ja właśnie nie mam problemu z krwotokami to może będzie też ok.Zobaczę jeszcze co dentystka powie.
Safiya a to nie mutyzm wybiórczy u tej dziewczynki?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam serdecznie [emoji4] u mnie dziś mroźno ale słonecznie.

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
25_pixels tego się właśnie też boję bo ja też mam zawsze atrakcje przy wyrywaniu zęba i niekoniecznie to właśnie wina dentysty a korzeni które lubią się blokować wzajemnie.A ząb nie boli bo martwy,stanu zapalnego nie ma więc może lepiej jeszcze poczekać.
Tak samo jest z moim mężem....też każda sprawa musi u niego dojrzeć.Ja to nawet nie reaguje już na to.Szkoda moich nerwów.
Evelinia a czemu tak?A nie macie żadnych laboratoriów prywatnych.W moim małym miasteczku w PL jest kilka.A propo mieszkasz w ślicznej okolicy.Kilka razy byłam na wakacjach.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Evelinia musiało być wczoraj jakieś kiepskie ciśnienia i to nie tylko w PL bo mnie też głowa bolała.
Mój mężulo też dużo pracuje ale jak ma wolne to też potrafi cały dzień spędzić na leniuchowaniu a mi to zawsze robota się pali w rękach.Leniuchuje tylko jak się źle czuje.
U nas kolejny deszczowy dzień.
25_pixels szalona z Ciebie kobietka.Ja za takie rzeczy się nie biorę...bo się na nich nie znam.Widzieliście wczorajszy odcinek mjak miłość?Kwitesencja tego że każdy powinien robić to na czym się zna.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ideałów nie ma. Ja to wiem. Ty to wiesz. Niestety są tacy co się za ideał uważają [emoji23][emoji23][emoji23] a daleko im...
Ja jak juz naprawdę się zdenerwuję (co przyznam jest rzadkością, bo mąż widzę, że naprawdę się stara) albo chcę coś "juz bo tak mam" to zaczynam sama. Np kupuję farbę i zaczynam ściągać wszystko ze ścian. Albo zaczynam je wygładzać. Kiedyś w ciąży jak mój był na wyjeździe postanowiłam "wymienić" płytki (ach te hormony![emoji15]). I zaczęłam od demolki [emoji23][emoji23][emoji23] boszzzzz co to było jak on wrócił. [emoji33][emoji33][emoji33] Hahahahaha jego mina była bezcenna jak wrócił a tu maszyna do docinania płytek stoi w garażu a przy niej resztki podłogi z łazienki [emoji56] a on mi się do swoich sprzętów nie pozwoli dotknąć (a ja płytki czy podłogę naprawdę potrafię położyć, nie to żebym się chwaliła, ale tato ma firmę remontową w Polsce i zawsze bawiło mnie pomaganie. Taka Zosia samosia ze mnie). Mąż jak tylko zobaczy, że zaczynam coś robić (remontować) leci z pomocą jakby się za nim paliło. Normalnie nie wiem czy się cieszyć, że pomaga czy czuć się urażona jego brakiem wiary w moje możliwości... [emoji7] Buhahahaha



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dzień dobry kobietki


25_pixels to mnie zaskoczyłaś zdolnościami heh ja też robię dużo w domu, ale nie płytki :D
Tapetowanie ,malowanie i tego typu rzeczy to u mnie chwila moment
Wiesz myślę sobie ,że my kobiety tak mamy ☺ szybko się uczymy i staramy się być samodzielne i tak samo jest przy dzieciach rodzimy i odrazu wiemy co i jak
 
U mnie nocka przespana.
MamaT współczuję ja niby lepiej ale ciągle nie czuję się na 100% zdrowa.Dziś tak wymarzłam pod szkołą niby leje a czuje jakby nie wiadomo jaki mróz był.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z rana.
Nusia123 ja urodziłam 2 razy w 42 tc ale nie wiem czy nie będę miała w tej ciąży cc więc kto wie kiedy urodzę.Ale zależy mi bym urodziła wcześniej bo 14 sierpnia dziewczyny zaczynają szkołę a Wiki pierwszą klasę więc wolałabym już być po porodzie mniej więcej na chodzie.
Anntryb no ja właśnie nie mam problemu z krwotokami to może będzie też ok.Zobaczę jeszcze co dentystka powie.
Safiya a to nie mutyzm wybiórczy u tej dziewczynki?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Luska1979 ty mówisz o rozpoczęciu roku wyobraź sobie, że mam to samo tylko ja martwię się o termin 1 września, bo wtedy mój synek rozpoczyna zerówkę termin porodu mam na 26.08 z tym że drugą ciążę przenosiłam prawie 2 tygodnie i mam obawy jak cholera .Będę musiała sie na kombinować jak to wszystko pogodzić m.innymi szpital
 
reklama
25_pixels tego się właśnie też boję bo ja też mam zawsze atrakcje przy wyrywaniu zęba i niekoniecznie to właśnie wina dentysty a korzeni które lubią się blokować wzajemnie.A ząb nie boli bo martwy,stanu zapalnego nie ma więc może lepiej jeszcze poczekać.
Tak samo jest z moim mężem....też każda sprawa musi u niego dojrzeć.Ja to nawet nie reaguje już na to.Szkoda moich nerwów.
Evelinia a czemu tak?A nie macie żadnych laboratoriów prywatnych.W moim małym miasteczku w PL jest kilka.A propo mieszkasz w ślicznej okolicy.Kilka razy byłam na wakacjach.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Luska1979 wczoraj dzwoniłam do około 10-ciu labo w tym 4 państwowych i nie robią tak specjalistycznych badań (dziś też zamierzam)
Miejscowość sama w sobie piękna, okolice tym bardziej ,polecam na wakacje
 
Do góry