reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dzag gratulacje, przynajmniej wyprawkę masz prawie całą [emoji6] A jak z dzidzią w porzadku?

Ehhh ciezki ranek. Wstalam o 6 i fruu do ceramicznego. Rozbowlala mnie glowa jeszcze bardziej. Jakimś cudem udało się zasnąć i przed chwilą wstałam. Koszmar...
Co do hormonów wzruszam się częściej przy byle czym. W grudniu reklama alegro wywoływała u mnie mega płacz ta z dziadkiem co dla wmuczki eng sie uczył [emoji16]

Trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty!! I lece na śniadanie


Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Kotomiś żołądek pusty to śniadanie wejdzie u nas ciśnienie chyba spada, bo też coś głowa zaczyna dawać o sobie znać ,apap pójdzie w ruch ☺
 
reklama
A właśnie z tą przewagą xy nad xx... Skoro mój teść ma siostrę i ona ma 2 synów i 1 córkę, a sam mój teść 2 synów to wypada, że przewaga xy w rodzinie M i wieksza szansa na chlopca u nas, prawda? Czy to sie inaczej niby jakoś patrzy?

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie mówiło się, że jak sami chłopacy to facet ma mega mocne plemniki i odwrotnie przy babach hihi ;P Ale to zawsze takie żarty. Nikt nie rozmyślał co powinno być z racji genów i potencjału rodzinnego ;)

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
No właśnie apap... Przed ciąża miewalam bole głowy takie porzadne, ale rzadko i wtedy pomagała mi tylko tabletka rozpuszczalna solpadeine. Apap na to był jak tic tac... Boję się, ze nie da sobie rady. Wezmę wypije kawę może faktycznie ciśnienie.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja po cichu liczę że dzag82 zapoczątkuje serie chłopców i że u mnie też się siusak pokaże :D
Ja zawsze chciałam dziewczynkę.. Mój mąż też, ale jakoś wszystko wychodzi mi w głowie na faceta, a i M mówi, że będzie chłop ;P Kurde już sama nie wiem co bym teraz chciała. Chyba najbardziej to pozbyć się niewiadomej [emoji14]

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
Ja taki głód czuję rano.Kolację jem ok.20.Rano wstaje o 7.30.Wychodzę z domu 8.30 ale nie mam czasu na rano na śniadanie.W domu jestem po 9 i szybko coś zjadam bo taki mam już głód.
Ja ostatnie 2 nocki też dałam radę nie wstawać na siku.Wytrzymałam do budzika.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga to fakt plus nocki nieprzespane.Ja to nawet nie wiem o której będę musiała wstać by te moje panny ogarnąć plus maluszka.Pewnie bardzo wcześnie....no mąż pomoże rano chociaż tyle.Ale laba się skończy.
Aga powodzenia na badaniach.By dzidziuś pokazał się w całej okazałości.
O.paulina już doczytałam.Super.Tyle piszecie że ogarniam stopniowo.
MoniMo powodzenia i dla Ciebie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzag gratulacje, przynajmniej wyprawkę masz prawie całą [emoji6] A jak z dzidzią w porzadku?

Ehhh ciezki ranek. Wstalam o 6 i fruu do ceramicznego. Rozbowlala mnie glowa jeszcze bardziej. Jakimś cudem udało się zasnąć i przed chwilą wstałam. Koszmar...
Co do hormonów wzruszam się częściej przy byle czym. W grudniu reklama alegro wywoływała u mnie mega płacz ta z dziadkiem co dla wnuczki eng sie uczył [emoji16]

Trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty!! I lece na śniadanie


Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też po świętach oglądałam to
i tak się zanioslam że nie mogłam mężowi powiedzieć co się dzieje. Do tej pory mówi że jak będę niedobra to włączy mi jasełka :-)
 
reklama
Hejka :-)

No super w koncu kilku facecikow mamy :-D

Bardzo sie ciesze, ze wczorajsze i juz dzisiejsze wizyty udane :-)

@ikulka ekstra, ze dzis bez plamien jupii :-)

No i listy z plcia dalej brak :-( , to moze truskaweczka do listy sierpniowek doda info plec bejbuska ???

Milego dnia i kciuki za kolejne wizyty muaaaaa... :-)

Napisane na LG-P880 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry