reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny, jak mi napiszecie w prywatnej wiadomosci swoje dane to zrobie tabelkę razem z płcią itp. Już robiłam taką w poprzedniej ciąży. Potrzebuję (wiem, że pisałyście w innym wątku, ale będzie sprawniej jak napiszecie jeszcze raz):
nick
imię
wiek
termin OM
termin USG
rodzeństwo
płeć
typy imion ;)
Super!! Juz do Ciebie pisze. Dziewczyny dolaczajcie. ;)
 
Napisze dziś po wizycie, licząc na to, że ujawni płeć ;)

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
MoniMo mnie też jeszcze odrzuca od jedzenia.
Mahoniowa też równo za tydzień mam test pappa.W sumie jakoś mi ten stres zszedł.Będzie co ma być i tyle w temacie.Stresem tak tego nie zmienię.
Ja od zawsze uwielbiam serki topione ale te polskie nie brytyjskie.I w ciąży to się zmieniło.
Dzag82 to już jestem martwa.Ale gratuluję...pewnie u mnie będzie 3 babka i Ci dotrzymam towarzystwa.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sama dostałam to podzielę się dalej ;)
Znajoma mojej siostry stworzyła swoją listę babskich filmów, które wg niej warto zobaczyć. Część już oglądałam i są super, resztę z chęcią zobaczę.
Może komuś się przyda :)
1486466061-aaaaaa.jpeg


f2w3rjjga2xukn5b.png
Do tej listy dodałbym Apartament. Ja uwielbiam ten film. Chociaż na przyjaciółce nie zrobił żadnego wrażenia. ;)) a ps. Kocham CIE polecam książkę, moim zdaniem lepsza od filmu ;)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Hej dziewczyny!
@dzag82 ale numer! Ja Ci nie wróżyłam chlopca ;) ale niech zdrowo rośnie.

Gratuluję udanych wizyt!

Dzisiaj z młodą na tańce jadę. Zapisałam ją w końcu. Ciekawe jak potem damy radę z maluchem i jej grafikiem tygodnia.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dopiero teraz zobaczylam, ze @Truskaweczka2017 juz ma opcje plec wpisana, tylko nie jest pouzupelniana ;-) , to laski, zeby nie robic kolejnych list, to te co juz "wiedza" kto jest w brzuszku niech napisza na priv do Truskaweczki ;-)

Napisane na LG-P880 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio obejrzalam Zanim zasne. Cudowny film.

Co do Sztuki kochania. Z wiastunu widze ze film ma sie nijak do ksiazki i przedstawia tylko jej srodkowa czesc
 
reklama
Do góry