reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny powiedzcie proszę bo sama nie wiem jak to jest z tym l4..czy można iść na płatne l4 już po miesiącu pracy?mam umowę na czas nieokreślony..wcześniej pracowałam ale od stycznia dopiero umowa. Nie chciałam jeszcze zwolnienia ale z uwagi na moją krótką szyjke lekarz kazal się oszczędzać i dał zwolnienie.
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt. No i w niedziele nie wytrzymam i kupiłam pierwszy rampers w tesco za 20 zł taki sweterkowy granatowy uniwersalny :)
 
@ewelina09065 Wydaje mi się, że umowa to umowa i można iść bez problemu. To nie bank, że chcą mieć umowę od minimum 3 miesięcy ;P
Dzidzia najważniejsza, odpoczywaj :)

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
Dziewczyny powiedzcie proszę bo sama nie wiem jak to jest z tym l4..czy można iść na płatne l4 już po miesiącu pracy?mam umowę na czas nieokreślony..wcześniej pracowałam ale od stycznia dopiero umowa. Nie chciałam jeszcze zwolnienia ale z uwagi na moją krótką szyjke lekarz kazal się oszczędzać i dał zwolnienie.
Mi umowe na czas nieokreślony dali w styczniu u od wtedy jestem na L4. Tak wyszło. Nie mam żadnych problemów
 
U mnie dzisiaj ewidentny skok hormonów...
Od rana oglądałam w internecie "polozne" i ryczałam na każdym momencie... A teraz wieczorem oglądałam film "mój rower" i ryczałam przez pół filmu...
zauważyłam też że codziennie koło 23 robie się głodna mimo że specjalnie dzisiaj zjadłam kanapkę o 21..
jak tak dalej pójdzie to będę się toczyć jak kulka z łóżka do lodówki [emoji23]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewelina, masz ogólnie umowę o pracę od stycznia i wcześniej nie miałaś w ogóle umowy? Czy wcześniej miałaś inny rodzaj umowy o pracę, a od stycznia masz na czas nieokreślony? Jeśli to drugie to w ogóle nie masz się czym martwić, bo masz ciągłość ubezpieczenia chorobowego. A jeśli dopiero w styczniu podpisałaś umowę o pracę, to czy od 1/2 stycznia, czy jakaś późniejsza data? Albo czy przed tą umową miałaś wcześniej inną umowę o pracę, z przerwą między jedną a drugą nieprzekraczającą 30 dni? Jest coś takiego jak okres wyczekiwania. To okres 30 dni od zatrudnienia. Jeśli łapiesz się w ten okres to za dni zwolnienia lekarskiego w okresie wyczekiwania nie dostaniesz wynagrodzenia. To jest nieobecność usprawiedliwiona niepłatna. Od kiedy masz umowę i od kiedy wystawione zwolnienie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry