reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A ja właśnie wrocilam z zakupów, i moja spiżarnia wreszcie nie świeci pustkami ^^
Zakupilam beziki, wafle ryzowe i pączucha z najlepszej cukierni w miescie jeszcze cieply byl <3
 
reklama
Mam swieza ksiazke w domu. Sztuka kochania. Widze ze to bardziej poradnik. Nie wyobrazam sobie filmu. Zreszta na razie bym w kinie nie wysiedziala.

Kiedys w galerii podeszla do mnie babka w obuwniczym. Spytala ile ma Domi. Ja mowie, ze rok. A ona- takie duze dziecko i smoka ciagnie? Burknelam tylko co ja to obchodzi.
Ludzie sa nieobliczalni.
 
klusek, no to ci basztyl. Roczne dziecko ze smokiem - horror :laugh2: A ja bym jej odpowiedziała, że taka duża pani a w nie swoje sprawy nos wciska.
No uwielbiam to.

25_pixels, aaa no jak tak sprawa wygląda, to rzeczywiście. Rodzice sami na siebie bata ukręcili. Myślałam, że tłumaczą tak normalnie jak napisałaś, że tłumaczą :-p Nie bij bo to boli i nikt nie chce być bity itd. No na ich pomysł po prostu nie wpadłam :laugh2: Z mojej perspektywy to śmieszne i się ubawiłam jak sobie wyobraziłam taką sytuację :laugh2: ale kurde oni to będą mieli przesrane z nią...
 
hello wieczornie, dużo dziś atrakcji, nie miałam czasu, a Was ciężko nadgonić :happy:
po Harmony mam siniak na całe zgięcie w łokciu, baba wredna, ale cóż .. opiszę w badaniach ..
miłego wieczorku!!:)
 
klusek, no to ci basztyl. Roczne dziecko ze smokiem - horror :laugh2: A ja bym jej odpowiedziała, że taka duża pani a w nie swoje sprawy nos wciska.
No uwielbiam to.

25_pixels, aaa no jak tak sprawa wygląda, to rzeczywiście. Rodzice sami na siebie bata ukręcili. Myślałam, że tłumaczą tak normalnie jak napisałaś, że tłumaczą :-p Nie bij bo to boli i nikt nie chce być bity itd. No na ich pomysł po prostu nie wpadłam :laugh2: Z mojej perspektywy to śmieszne i się ubawiłam jak sobie wyobraziłam taką sytuację :laugh2: ale kurde oni to będą mieli przesrane z nią...

Ja się dziwię, że to ich nie martwi. Bo wiesz, przekierować złość nie jest tak łatwo później. Ale... żeby uczyć dziecko wyładowywać emocje na rodzicu? Jak będzie większe to im porządnie przyłoży. A nie daj Boże będzie drugie? Co wtedy zrobią? Patrzę na to z boku i nie pojmuję. Byliśmy z nimi tydzień na wakacjach na początku grudnia. Mój mąż powiedział: never ever again. Tatuś tej córeczki próbował nam wtedy wytłumaczyć więź z dzieckiem. Że niby my tak naprawdę to nie wiemy co to rodzicielstwo bo nigdy ale to nigdy tego nie pojmiemy dopóki nie będziemy mieć dziewczynki [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
No i oni ciagle zmieniają lekarza młodej. Bo każdy to konował, jak im zwróci uwagę. A juz broń Boże jak ich dziecko się na badaniu czy szczepionce popłacze. Obraza stanu i majestatu... skąd się tacy ludzie biorą? Nie ogarniam tego. Mój synek tez miał problem z opanowaniem emocji. Popychał i gryzł w jej wieku. Ale oduczyliśmy. Tylko, że mówiliśmy nie. Słowo, które nie istnieje w ich słowniku względem ich córeczki. Wiem, bo oni sami nam to mówią. I są z tego dumni.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nową mamcię :) ja też 15 t. Na kiedy masz termin?


Termin z om wypada na 5 a wg usg na 8, ale ja mam już zapowiedzianą cesarkę więc maluszka moge utulić nawet końcem lipca.

PAPRYKARZ....... mój hit z ubiegłego tygodnia. Świeży biały chlebuś, paprykarz i szklanka mleka
:rofl:
Teraz chodzą mi po głowie placki ziemniaczne z gulaszem oblane sosem majonezowo czosnkowym + szczypiorek...mniam...

Moja niunia nie miała osobnego pokoiku więc Jej kącik zaakcentowałam pomponikami ( zamówiłam tiule na allegro i tworzyłam) zwisającymi z sufitu - super efekty dają. No i oczywiście literki z imieniem, które sama uszyłam ( bo miałam czas a teraz czasu brak przy szkrabie).
Co do wychowania to się jeszcze nie wypowiem. Planowałam kiedyś poświęcać całą uwagę dziecku, ale się nie da. Planowałam być stanowcza, ale ciężko. Prawda jest taka, że mała rządzi. Może pojawienie się drugiego maluszka coś zmieni. Czas pokaże.......
 
Hej dziewczyny:) dzisiaj miałam usg genetyczne i wszystko Ok a tak się stresowałam. Nt1,6, kość nosowa widoczna, 6 cm szczęścia. Prawdopodobnie dziewczynka ale lekarz powiedział, że się jeszcze pod tym nie podpisuje. Gratuluję zakupu nieruchomości teraz poszalejecie dziewczyny w urządzaniu :) my mieszkamy już 5 lat w mieszkaniu od dewelopera 70 m wnętrze jeszcze modne ale ja już bym mogła od nowa urządzać z czasem się nudzi. W lecie pewnie odswiezymy i urządzę kącik dla maluszka początkowo w naszej sypialni żeby mieć blisko siebie dzidziusia przez pierwsze miesiące / rok. A potem zobaczymy mamy w planach dom.
 
@Lina1555 Super, możesz już być spokojna :)

A ja po 5 dniach bez wymiotów zaczęłam "zabawę" od nowa.. :(

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
reklama
Do góry