reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
To ja tak miałam wcześniej, że sama ślina i jakieś płyny z żołądka. Teraz niestety wszystko jak leci..
A dziś na wadze zobaczyłam +1 kg. Zaraz znów mi ubędzie. [emoji14]

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
reklama
Jak ja Wam współczuje dziewczyny...
Mój brzunio wszystko przyjmuje i nie wraca. Przeżyłam 3 tygodnie mdłości i to mi wystarczylo...hardcore :oo:
 
Najgorzej, że ja tak zawsze niespodziewanie. Leżę, coś w brzuchu kręci i się zaczyna. Nawet nie ma konkretnego jedzenia, które tak na mnie wpływa.

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
Hej kobitki. I mnie weekend minął nieciekawie..ból brzuch z prawej strony i ogólne źle samopoczucie.. wczoraj taki ból mnie chwycił ze nieoglsm się ruszyć..Teraz już wiem że to atak kolki nerkowej.ech... oby za często mnie nie lapalo to cholesrtwo.
Oszczędzam się jak mogę ..
 
reklama
Hej nadrabiłam 21 stron ale już nie pamiętam co komu miałam napisać
Ja od wczoraj czytałam sny morfeusza fajna książka erotyk psychologiczny z wontkiem kryminalnym fajna a teraz.ma być premiera 2 części i juz się doczekać nie mogę. Mnie dziś tak boli w pachwnie ze chodzić nie mogę ledwo choć trochę dom po weekendzie ogarnęłam jeszcze łazienkę musze jutro posprzątać bo mi się w sobotę nie chciało a w niedziele zapomniałam o niej
 
Do góry