reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
tak Was czytam i sie zastanawiam - czy tylko moja Pola na mm tak spi? bo ona od tej 21 do 9 spi z jedna pobudka na mleko godzinna :p czy komus jeszcze maluch na MM tak chrapie?

przechlapane z facetami czasami jest, mam nadzieje, ze sobie ulozysz wszystko!

ja wystawiam ciuchy aktualnie bo zmieniam totalnie swoj look :D takze krece sprzedaze, za to kupuje nowe ciuchy glownie z C&A bo tam mam upatrzone, do tego przerabiam sesje bo o dziwo kręci sie interes teraz jak szalony a niby koniec sezonu mial byc... Wiec moj M jak przychodzi z pracy od 17 to bierze mala i do wieczora sie nia opiekuje :D takze nie mam co narzekac absolutnie
 
Natka my co prawda na cycku ale też głównie tak u nas jest ze śpi od ok 21 z jedną przerwa ok 5 czy 6 a dzisiaj do 8 a potem jeszcze śpimy tak do 9 czy 9:30 a wstajemy ok 10 czy 11. Ostatnio nawet w dzień sam zasypia a 2 dni temu tak spał w dzień że nie poszliśmy na spacer bo nie chciałam go budzić.
Jeśli chodzi o chrapanie to bym spytała o to pediatry na Twoim miejscu.

Zuza, Lidia dużo siły Wam dziewczyny życzę.
Tak to czasem bywa z facetami
Nam też czasem zdarzają się kłótnie nawet częściej po porodzie niż wcześniej ale w końcu jakoś się godzimy i jest ok.

Zuzzi ja też nie widzę zdjęć :-(

Sann no to nie źle Wam Lenka urósła :-) My mamy w poniedziałek pierwsze szczepienia więc się okaże ile Michas teraz wazy bo dawno nie był wazony.

Panikara super są te uśmiechy i gadania. My codziennie z nim rozmawiamy i ja to chyba jestem szurnieta ale kocham spędzać z małym czas mimo czasem ogromnego zmęczenia codziennie rano wstaje z uśmiechem na twarzy bo mam dla kogo :-)
 
Cześć dziewczyny

Chciałam zapytać czy kogoś dzidziuś ma rownież problemy z brzuchem (gazy, wzdęcia, nie robienie kup)?? Z miła chęcią zasięgałabym porady bo Lena za tydzień ma 3 miesiące i od urodzenia sie meczy. Już próbowałyśmy chyba wszystkiego. Wizyta u gastrologa w sobotę.
 
Sysiq witaj. A to nie robienie kupy to ile? Karmisz piersią czy mm pytam bo jeśli na kp to kupki maga być do 7 dni a na mm z tego co pamiętam to do 2 dni. Gazy u nas są a czy przy tym wzdęcia to nie wiem bo brzuszek ma miękki. Co już robiliście? Lenka płacze przy tych gacach czy jak?
 
reklama
Karmie mm. Potrafi 5 dni nic nie zrobić i wtedy już leci czopek. Do 2 miesiąca gazy zbierały sie w brzuszku i miała twardy jak nie wiem. Teraz ulatniają sie na szczęście ale napina sie ogromnie przy tym. Wyglada jakby siliła sie na kupkę. Oj miałam już tyle kropli, syropów, trzecie mleko leci (bebilon pepti) poprawa była na tydzień. Kupy zielone, wodniste raz na 3/4 dni. No udręka dla Leny na maxa. Nie płacze, sili sie bardzo. Podkurcza nóżki a pózniej je prostuje. Teraz wizyta u gastrologa może problem leży gdzieś głębiej.
 
Do góry