reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ewelinka ja nic nie stosuję. Tak jak Lunera przemywam przegotowaną wodą lub solą fozjologiczną. A jak już są strupki to odrobinę linomagiem a+e smaruję.
Lunera u nas też ze dwa tygodnie temu był hardcore i w tych samych miejscach co u Was. Teraz już jest bardzo ładnie, ale wiem dobrze, że może jeszcze nawrócić bo już raz tak było [emoji6]
Akuku współczuję skoku. U nas na szczęście znowu wyszło słonko [emoji6]
Blerka trzymam kciuki za koniec kolek & & & & [emoji4]
Loveboiled u nas już od kilku kąpieli Aleks nie płacze, ale niestety po wyjęciu z wody już jak najbardziej [emoji6]
Cinamona super, że tyle pospał. Oby szybko wyzdrowiał.
Aleks też dziś spał ponad 3 h, ale teraz jeszcze nie śpi. Uśpiłam go o 21 i poszłam myć głowę i niestety się obudził. Mąż jest konkretnie przeziębiony więc nie dotyka małego czyli musiałam sama sobie poradzić. Leżał w wózku w łazience, a ja suszyłam włosy. Liczyłam, że odpłynie przy suszarce, ale niestety nie. I tak dopiero teraz go karmię na dobranoc. Mąż śpi w salonie więc całą noc będziemy z moim śmieszkiem razem [emoji7]
 
reklama
Dziewczyny ktore juz sa po pologu. Jak u was z libido?
Bo u mnie fatalnie. Wogole nie mam ochoty na seks. Codziennie jestem tak zajeta i na koniec dnia okropnie zmeczona ze ostatnie o czym mysle to seks.
Po ciazy z Maja chyba tak nie mialam.
 
Ewelinka ja bym sprobowala posmarowac mlekiem.. w sensie z piersi na wacik i przetrzec. Ma wlasciwosci bakteriobujcze.

Cinamona ja po zadnej ciazy nie mialam libido.. teraz moze i ochota jest ale po pierwsze polog trwa a po drugie po calym dniu to juz mi sie tylko spac chce.
 
A u mnie wręcz przeciwnie. Mam wielką ochotę na mojego męża aż mi się erotyki barwne śnią [emoji13] Co nie znaczy, że za dwa tygodnie będziemy się kochać. Chyba nie jestem jeszcze gotowa.
W poniedziałek minął miesiąc od porodu. Możliwe, że dostałam okres? Karmię piersią więc chyba małe szanse. Od ponad tygodnia miałam już tylko delikatne plamienie i nagle dziś żywa krew. Nie boli mnie brzuch ani nie mam żadnych dolegliwości jak przy okresie. Jak myślicie?
 
Ja nawet tez mam ochotę ale też się bałam, chyba dopiero po ok 7/8 tygodniach się odważyłam.. Głównie się bałam ze będzie mocno bolało bo po pierwszym porodzie mnie dość mocno bolało a tym razem nie jest tak źle... Ale jeszcze trochę minie zanim mi strach przejdzie zupełnie..
Właśnie dostałam juz druga miesiączkę.
 
poniedziałek minął miesiąc od porodu. Możliwe, że dostałam okres? Karmię piersią więc chyba małe szanse. Od ponad tygodnia miałam już tylko delikatne plamienie i nagle dziś żywa krew. Nie boli mnie brzuch ani nie mam żadnych dolegliwości jak przy okresie. Jak myślicie?

Ja dostałam 5 tygodni i 4 dni po porodzie i odrazu wiedziałam że to miesiączka
 
Zuzzi witaj w klubie ja dziś też dostałam miesiączke. Łudzilam się że trochę to potrwa z parę miesięcy a tu taka niespodzianka :-(
A i my z M chyba 2 tyg po porodzie się już przytulalismy :-)
 
reklama
Do góry