reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
No moj na ogol nie placze, ale dzis to wrzeszczal na caly blok. Byl dosc zmeczony i chcialam to szybko zalatwic, ale sredniak akurat dzisiaj bardzo chcial mi pomoc w kapaniu no i w ubieraniu... Wiec maly wrzeszczal i wil sie a tamten go probowal zapinac, ale nie bardzo mu sie udawalo.
 
Love hahhaa oni sie nawet wody boja tylko takich silnych udaja hahaha.


Blerka suuuper!!!! Moze kolki juz mijaja ;)

A u nas skok jak nic mala glizda sama nie wie czego chce. Najpierw placze bo jej za szybko lei a ona chce pojeczec w miedzy czasie.. pptem ze za wolno.. potem ze mama po pupie klepie a potem ze nie klepie! Otulilam, Wsadzilam do bujaczka i lezy..zasypia. na rekach sie uspokoic nie mogla a bujaczek pomaga.. tylko ona duzo ostatnio z bujaczka korzysta.
 
Ewelinka,
Jest az tak zle? Ja często buzie przemyjam i właściwie to wszystko.
Ok 2 tyg temu mieliśmy kulminacje, cała buzia, 2ga broda, piersi, trochę rączki... Teraz juz duzo lepiej. Zaczęłam tez dawać delicol, ale może to zbieg okoliczności, ze trądzik sie zmniejszyl w tym czasie.
 
lunera wrzuce zdjecie jutro, u nas rano jest w miare a wieczorem strssznie, dr zapisala mi krem ale on jest na azs i drogi i nie jestem przekonana zeby to kupowac bo przeciez azs to nie tradzik
 
reklama
Mlody spal popludniu 3.5 godz. Az niewiedzialam co mam robic[emoji12]
Ale za to wieczor sredni bo marudny i placzliwy byl. Za to szybko zasnal na noc.

I kurcze wydaje mu sie ze narazie nie ma poprawy z tym jefgo zapaleniem oskrzeli. Niby mniej kaszle ale dalej rzezi i slyszy sie cos w oskrzelach jak oddycha szczegolnie jak placze.
We wtorek ide z nim do kontroli wiec zobaczymy co powie pediatra.

Bleka super. Korzystaj z chwili[emoji3] zycze zeby juz tak bylo zawsze[emoji3][emoji3][emoji3]
 
Do góry