reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Panikara ja się nie znam, ale słyszałam, że po cesarce nie można ćwiczyć nawet 6 miesięcy. Koniecznie skonsultuj z lekarzem zanim zaczniesz!
 
reklama
Nie wiem co która pisała, więc odpiszę zbiorczo. Lena też memła językiem, aż się zastanawiałam, czy wszystko ok. Przy karmieniu też po jakiś 3 minutach histeryzuje, na szczęście w nocy jest bez problemu. Również się ślini i pcha łapkę do paszczy. Mam nadzieję, że nie będzie miała po moim bracie, on chyba w wieku 9 miesięcy miał już komplet uzębienia:p

Teściowie z Młodą byli dzisiaj na spacerze dobre 2 godziny, dzięki czemu posprzątaliśmy chałupę i wyprasowałam prawie wszystko co chciałam. A łącznie w końcu pospała ponad 3 godziny, bo od 6 do 12 prawie nie spała. I dzięki temu ma dobry humor teraz :)
 
Panikara,
a czemu bierzesz taka sama dawke co w ciazy? Robilas badania juz?
Mi kazal zmiejszyc po porodzie i w 4 tyg robilam tsh...

Super temat sie zaczal. Ja tez chetnie zgubie flakobrzuch, a kilogramy tez przy okazji
 
Ostatnia edycja:
Kopfer,
wiem jakie to stresujace. Maluch sie wije i krzyczy, mnie mleko zalewa i siodme poty, i do tego nie jestem pewna czy dobrze robie, czy maly urosnie, czy jestem dobra matka, a to jest w sumie najgorsze... Dlatego poszlam po kiku dniach takiej walki do poradni, zeby dostac jakies wsparcie, rozwiazac problem i odzyskac pewnosc siebie.
Ja na te pierwsze chwile przed przystawieniem dawalam mu smoczek. W tym czasie odciagalam w pieluche albo wkladke to pierwsze mleko i potem podmienialam smoczek na piers i jakos szlo. Na pewno nie za kazdym razem, ale staralam sie byc zdecydowana i sie nie denerwowac.

Blerka,
lody i hamburgery mowisz? hahaha. Dobrze, ze chociaz my bylysmy chude :-)

Cinamona,
to moze warto wykorzystac ten mini sukces, zeby enek czesciej z mala sie oswajal?

Ja w sumie przez ta diete cukrzycowa niewiele przytylam, bo tylko 7 kg, wiec te 8kg ktore mi spadlo to nie zaden sukces... A to chudniecie podczas karmienia to roznie w tym jest, sa dziewczyny, ktore sporo traca i takie, ktore tyja. To chyba zalezy tez od tego, jak sie same odzywiamy.
 
Lunera kazała mi dalej brać 100 i po połogu się zgłosić ja tam jednak wolę nadczynność niż niedoczynność.
Zuzzi wiem o 6 miesiącach. Ginekolog radzi żebym po połogu zaczęła delikatne rozciąganie, ewentualnie ramiona i nogi ale tez powoli bo jednak brzuch też trochę pracuje. Po 4 mcach mogę zacząć brzuch jednak też stopniowo i jak coś będzie ciągnąć to się wstrzymać.
 
Panikara jak tak to spoko [emoji6]

Jakieś pół godziny temu jak przewijałam Aleksa jakiś był taki w dobrym humorze, że aż biło od niego szczęściem! Jako, że ostatnio uśmiechał się kilka razy przez sen to pomyślałam, że na wszelki wypadek zawołam m. I dobrze zrobiłam, bo chwilę później nasz synek poczęstował nas swoim pierwszym uśmiechem![emoji7][emoji7][emoji7] Aż skakałam z podjary [emoji122][emoji122][emoji122]
 
Zuzzi piekny pierwszy wspolny usmiech !

Love super rosnie chlop.

Wogle zovaczcie ze to chyba tylko chlopcy placza przy kapieli.. taka silna plec hahhaha.
 
reklama
Do góry