reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku, bidulko, ja mam to
Samo. [emoji8][emoji8][emoji8]

Moja lola sie strasznie rusza. Sprawia mi tym juz ból. [emoji15]

Dziewczyny ja się z Wami łącze w tym bólu. Mały mi wszystko w środku przewraca, a jak kopie i nogami wyciąga to aż czuje jak mi skóra pęka.
 
reklama
Carmen, mów kim jesteś, przedstaw sie nam spczyscie ;-)

Jinx, super z tym wózkiem!
Dlugo mssz przepuchline?

dzien dobry sie z paniami :-)
 
Dzień dobry w ten słoneczny poranek:)
Chyba brzuch mi opadł, za 3 razy się budziłam śpiąc na plecach.
Miłego dnia życzę, ja wstaję, cel na dzisiaj: załatwić internet i tv, kupić chemię do sprzątania i gary :)
 
Witam sie i ja [emoji3]

Mloda przespala cala noc [emoji3] jednak pobudka o 7.40. Chociaz zasnelam pozno to czuje sie nawet wyspana jednak nieobrazilabym sie pospac troche dluzej.

Mamy dwu i trzylatkow, wasze dzieici tez budza sie wczesniej?
Moja kiedys spala dluzej. Budzila sie po 8 a czasem nawet przed 9 ale wtedy jeszcze nocki byly fatalane i budzila sie po kilka razy w nocy. Teraz spi o niebo lepiej ale pobudki wczesniejsze.

My w koncu dzisiaj wychodzimy z domu[emoji3]jupi.

Do lekarza po zwolnienie i jeszcze zahacze o super bo misze kupic chusteczki do pupy, takie ktore maja bardzo dobry sklad. A to tylko w jednym super je maja i do tego nie zawsze. Mam nadzieje ze bede miala szczescie i je dostane. Bo nie chce minsie jezdzic po calej okolicy w ich poszukiwaniu.
 
Cinamona - moja zawsze przesypiala pięknie całe nocki, ale od 20 do 5 rano i koniec. Teraz chodzi spać ok 21 i budzi się bardzo różnie, ale zwykle o 7. Jeden raz w życiu pospalam do 9.30, ale to jak spaliśmy na działce i były całkowicie zaciemnione okna :) za to ja już przyzwyczaiłam się do wczesnych pobudek :)
 
No heeeeeeeej!

Cinamona - dobrze, że areszt domowy powoli się kończy:)

Leon też chce mi zrobić dziurę w brzuchu... wypycha tyłek i prostuje nóżki.
My utknęliśmy trochę w remontach "na ostatnią chwilę"... ale mam nadzieję, że do końca tygodnia ogarniemy...

Co tu taka porodowa cisza? Zaraz sierpień Dziewczyny i się zacznie! :)

Miłego dnia :)
 
Blerka kiedy bedzie szafa???

Werci ja dopiero od niedawna wiem co to przespana nocka i to nie codziennie. Myslalam ze ten moment nigdy nie nadejdzie.
Jednak dla mnie wstawanie przed 8 to ciezka sprawa. Ale juz wole to niz wstawac po 10 razy w nocy do malej.
 
Ja się właśnie tego wstawania w nocy teraz boje najbardziej, bo ja nie wiem co to drzemka w dzień, ale noce bez problemu :) chociaż mały w brzuchu buszuje przez cały dzień, potem ok 23 i do rana chyba jest spokój, bo mnie nie budzi, a jak szłam później spać to tez spał, wiec jest nadzieja, że po porodzie będzie podobnie :)
 
reklama
Cinamona, z tymi godzinami moze byc roznie, bo u ciebie troche pozniej dzien sie zaczyna.
Moi normalnie ok 6-6.30 wstaja a u dziadkow juz 2giego dnia sue przestawiaja na 8-9. Takze ta 7.40 brzmi naprawde dobrze jak na PL, ale wiem, ze to mega wczesnie w ES.

Moi zaczeli przesypiac noc tak majac 2-3 latka. Pierwszy troche pozniej. Teraz jeszcze zdarza im sie przychodzic do nas, ale juz sie nie wierca tylko od razu zasypiaja.

No i pamietam noce byly meczace wiec po jakims czasie podzielilismy sie z M i spalismy 1 stary + 1 mlody, mialam wtedy wiecej sil w ciagu dnia dla 2ki. Bo najgorsze wbrew pozorom bylo jak sie budzili czy spali na zmiane. W nocy wiadomo dlaczego, a w dzien przez to tez nie moglam nic zrobic. Teraz bedzie latwiej, bo noce spokojniejsze a w dzien ich nie bedzie, wiec nawet jak maly bedzie krotko spal to i tak chwile na siku czy prysznic bede miala :-) az mi sie smiac chce jaka bylam ostrozna z pierworodnym, jak sie nie ogarnelam przed wyjsciem meza do pracy to czasem az do popoludnia nie moglam sie wykapac i wyjsc z domu, tak slabo spal. Oczywiscie szybko sie nauczylam ogarnac wszystko w ciagu 30 min, ale poczatki byly trudne
 
Do góry