reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej laski! ;)
Dzisiejsza noc madakra, nie mogę ostatnio w ogóle spać! Grr... Jeszcze wczoraj tak głowa mnie bolała i modlilo mnie. Dzisiaj miałam jechać na badania, ale taka duchota, że masakra jutro z.rana pojade. Teraz będę robiła leniwe, mam nadzieję, że wyjda. Pierwszy raz bolą mnie teraz plecy.
No ja chcę rodzić, ale widzę, że inne też są chętne ;3
A jak u Was nocka?
 
reklama
Akuku no wszedzie licza dopiero skonczone tyg.
Dziewczynki poprosze o kciukasy o 12:40 mam wizyte i sie troche stresuje bo mloda ostatnio zachowuje sie jak nie ona.... ani godziny jej aktywnosci sie nie zgadzaja ani ruchy.... rusza sie tylko jak jej niewygodnie, czasem kilka godzin nic a czasem kilka godzin rusza sie bez przerwy. Juz nie mowiac o tym ze dzien do dnia niepodobny. Pewnie sobie tylko wkrecam ale wiecie ze wasze kciukasy dzialaja cuda.
Love, Luca super ze juz do domku :)
 
Ja dopiero niedawno wstałam, m wziął wolne, żeby przejąć Martę nad ranem a ja żebym odespała nockę. Marta miała dużo lepszą noc niż wczorajszy dzień, dostała paracetamol o 22 a dopiero zaczęła gorączkować o 6 rano i to nie zbyt wysoko bo 38,3. Teraz jej mierzyłam ma 36,9 ale jest zmęczona i odpoczywa, nie chce jej się wstawać. Matka jak na panikarę przystało nocy prawie nie przespała a jak już spałam to koszmary miałam :(

co do przesypiania nocek przez dzieci to moja do 4roku życia się budziła. Nie na picie, nie na siku tylko na włażenie rodzicom do łóżka. Jak ją odesłaliśmy to lament na cały dom. W końcu się zaparłam i konsekwentnie ją odnosiłam do siebie i się nauczyła. Teraz to złote dziecko, bo jak się obudzi to nie budzi mnie tylko idzie do lodówki, wyciąga serek i wraca do pokoju oglądać sobie bajkę. A mam wstaje kiedy ją psy obudzą :p
 
Cześć dziewczyny, ja dziś się sama obudziłam o 5 i nie mogłam potem zasnąć.
Byłam dziś o 9 na wizycie u gin, wszystko super :)

Znów dziś gorąco, mimo że mam do swojego lekarza (prywatnie) tylko 20min ślimaczego kroku to tak się upociłam i zmordowałam że po przyjściu do domu to pierwsze było wskoczenie pod prysznic, dziś jest koszmar więc moje biedne psiaki nie pójdą dziś na spacer, zaraz pójdziemy sobie do ogródka i się pobyczymy w cieniu , najwyżej czeba będzie po nich posprzątać, ale nie mam siły iść i one daleko też by nie zaszły.

Dalej mnie boli podbrzusze :( ale lekarz mi mówił że jak się da wytrzymać to się nie przejmować, bo dziecko jest nisko i coraz bliżej poród więc to normalne :)

To miłego dzionka, i chłodniejszego niż u mnie :)
 
Hej dziewczyny!

lucalew- jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!

pupui- duzo zdrowka dla Marty! Dobrze ze juz wiecie z czym walczyc!

cinamona- dobrze ze juz Wam ta ospa odpuscila,

akuku- biedny alex, usciski dla Was serdeczne! Dobry pomysl z wykorzystaniem mamy do nauki nocnikowania :tak: A co, my tez kiedys bedziemy babciami. Oby poszlo szybko i sprawnie :) Mama to dobry wynalazek ;-)

anney- Twoi chlopcy na pewno dobrze beda wspominac wyjazd, a kontaktowalas sie juz z nimi jak im tam? (chyba ze nie doczytalam a juz pisalas o tym:-p)

Goscinne dziewczyny- podziwiam Was, ja bym nie wytrzymala z dodatkowymi domownikami teraz! Pogryzlabym jak pies!

U mnie spokoj, malutka tez sie zrobila leniwa. Dzis w nocy nawet przebudzalam sie kilka razy zeby ja szturchnac bo cos mi sie wydawalo ze za spokojnie tam siedzi. Ale reakcja byla wiec spoczko. W dzien przeciaga sie tak namietnie, ze czuje ja wzdluz i wszerz i mam uczucie jakby mi skory na brzuchu mialo zaraz zabraknac hehe.

Jeszcze dzis dostalam list z policji z moim pieknym zdjeciem za kierownica! Przekroczenie predkosci :-( No wiecie co? Za 9 km/h 550zl! Rozboj w bialy dzien. Ech...

Cos dluga cisza z porodami, ale niedlugo rozwiaze sie woreczek ... fiu fiu Trzymam kciuki!
 
reklama
Hej brzuszki!
Do pokoju dziecka proponuje panele lub parkiet... My mieliśmy wykładzinę i dosłownie prałam ja 3 razy dziennie! A plamy zostawały! Mała strasznie ulegała i mimo tego ze strasznie uważaliśmy to wykładzina po miesiącu była do wyrzucenia. Panele sie przetrze i z głowy.

Jak ja sobie przypomnie jak ciezko było z mała na początku to zaczynam sie bać... Jaka ona była rykwa. Oby mały dał mi żyć.
 
Do góry