reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Pupui ja siedze w domu juz od czwartku, nie liczac krotkiego wypadu na ip. I juz szalu dostaje od tego siedzenia w domu. Tzn wychodzimy na ogodek czy idziemy na "spacer" do garazu [emoji23] ale to zadna atrakcja.
Dzisiaj bylam na ktg sama i co za ulga wysc z domu i do tego bez dziecka [emoji12]
Jutro idenz nia do przychodni po to zwolnienie indla mlodej bedzie to pierwsze wyjscie z domu. Juz sie na to cieszy [emoji12]

A w czwartek chyba skocze z nia z samego rana do centrum handlowego bo musze do zary cos zwrocic a czas leci i zaraz bedzie za pozno. Wiec wracamy do zywych

Ja pediatra da zielone swiatlo to w sobote pod wieczor pojdziemy nanteoche na plaze bo przeciez woda morska ladnie wysusza i dobra na gojenie ran. Zeby nie wystawiac jej az tak na sloce najwyzej bedzie w koszulce.
 
reklama
Lucalew, czyli tylko cukry dziela cie od domku, trzymam kciuki!!!

Amor, a te ruchy to sie jakos drastycznie zmniejszyly czy zawsze tak bylo, albo stopniowo sie maluch uspokoil?

Odnosnie napinania brzucha, dzis na ktg oczywiscie spokoj. 2 razy tylko w ciagu 25 min mialam, i az sie sama zdziwilam, bo wydawalo mi sie ze lekkim sa a tu do 50 podjechalo. Normalnie mocniej je odczuwam.

A jeszcze bylam swiadkiem zabawnej scenki. Dziewczyna ze skurczami, wychodzi po wizycie i mowi m, ze zostaja, ze juz rodzi :-) ja obok jadlam kanapke.
On na to: to juz? To moze ja pojde po cos do jedzenia. Albo nie, przeciez nic teraz nie przelkne :-) sie biedak zestresowal.
 
Akuku, a owieczki juz policzone?
:-) jak znajdziesz sposob to sie podziel komiecznie.
Ja dzis tez po drzemce, wstalam po 19 i srednio mam ochote, ale siedze juz w lozku.

Mam! Dzwiek KTG sobie pusc, albo malej podluchaj. Ja dzis ze 3 razy podczas badania przysnelam :-)
 
Podobno ostatnie tygodnie ciąży dziecko rusza się już coraz mniej, bo ma już bardzo mało miejsca. Mojego to nie dotyczy, kopie i przeciąga się, że aż mnie boli.
 
Akuku wspołczuje, :(

mi sie bardzo chce spać ale jest za goraco i co sie ruszę to mnie podbrzusze boli. Brzuchol wciąż mam twardy i napięty, puszcza dosłownie na chwilkę.
 
Moj tez za duzo sie nie rusza ale on zawsze tak mial. Pamietam ze mloda tez byla z tych malo ruchliwych a teraz minuty na tylku nie usiedzi[emoji12]
 
Mój mały zawsze sie mało ruszał. Jakieś leniwe to dziecko. Pierwsza córeczka szalała strasznie a ten nic. Spokojny jak baranek.
 
Akuku, bidulko, ja mam to
Samo. [emoji8][emoji8][emoji8]

Moja lola sie strasznie rusza. Sprawia mi tym juz ból. [emoji15]
 
reklama
Moj ogólnie duzo sie rusza, ale jak jest usg to śpi i ma wszystko w nosie.. A one musza sprawdzić podczas tego profilowego usg jak sie rusza w sensie jak nóżki i rączki pracują, jak oddycha itd a on jak na złość.. Dzis myślała ze moze cos słodkiego mi pomoże wiec dostałam soku a ten nic dalej uparciuch :D

Ale macie kochane z dzieciaczkami.. Epidemia jakas ze tyle chorowitkow? Mam nadzieje ze szybko przejdzie i odetchniecie :)

Lucalew to w takim razie jak dobre cukry były w ciagu dnia to juz jedna noga w domu jestes ;)

Ja dzis na wizycie sie dowiedziAlam ze for sure 39t wywoływanie, cukry dobre wiec raczej nie wcześniej wiec spokojnie moge jeszcze 4tyg czekać :)
 
Do góry