reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cinamona, mąż ma dziś dzwonić... Niech już przybywa! Chociaż z drugiej strony właśnie do mnie dotarło, że nie mamy dywanu u młodego... :p także potrzebuję jeszcze kilka dni.. ;)
 
reklama
Blerka, ja to w druga strone, zastanawialam sie czy robic mu kacik w pokoju z wykladzina czy z parkietem tylko. Bo na poczatku bedzie jakies ulewanie na pewno, wiec nie chce mi sie na mokro ciagle tego czyscic, a tak wystarczy tylko przetrzec i git. W koncu mamy wykladzine, zobaczy sie w praniu.
 
Blerka, ja to w druga strone, zastanawialam sie czy robic mu kacik w pokoju z wykladzina czy z parkietem tylko. Bo na poczatku bedzie jakies ulewanie na pewno, wiec nie chce mi sie na mokro ciagle tego czyscic, a tak wystarczy tylko przetrzec i git. W koncu mamy wykladzine, zobaczy sie w praniu.

Mhm nie pomyślałam o tym, dzięki Lunera :-)
 
No i co, nikt nie rodzi? Ja na razie korzystam z możliwości spania do 9:30. Muszę jednak próbować chodzić spać wcześniej w końcu, nie prawie o 3.

Anney, u mnie problemy z kręgosłupem zaczęły się od upadku na nartach w wieku 16 lat, a potem jeszcze w wieku 22 grając w koszykówkę źle się odgięłam i wtedy mi zdiagnozowali tą przepuklinę dysku, tyle, że stwierdzili, że po prostu mam robić ćwiczenia. W sumie nie jest źle, o ile się nie zapominam i np. długo nie stoję, albo nie siedzę bez oparcia.
 
reklama
Lucalew a nue licza u was skobczonych tyg? Ja teraz jestem w 36..ale to jest 35i 5 dni i oni tu miwia 35..

Cina a w przedszkolu przyjma mala jsk ma krostki ? U nas chyba nie przyjmują.

Lunera a zebys wiedziala ze liczylam barany! Zasnelam w koncu hak m polozyl sie kolo mnie :) tzn on usypial emilla ale sie uspokoilam i zasnelam..

Ja w dzien wczoraj nie spalam by nie miec problemow w nocy..

Co do ruchow to Alicja rusza sie praktycznie non stop.. w nocy w dzien ..

Bunia 4 tygodnie juppi :)

Evelinkua biedna jesteś. Jeszcze troszke ..

Carmenmaria witaj

Cina moje dzieci niezaleznie o ktorej pojda spac wstaja max o 8 choc czesciej 6-7 i tak jest od zawsze .. czekam az starszaki wyrosna i bedzir trzeba ich budzic haha

Anney Ty nie pytaj ktora tylko sama hedz rodzic :) ja jeszcze 13 dni musze poczekac i wydaje sie to coraz bardziej realne.

Ja spalam o niebo lepiej :)
Od 23 do 3.30.. pozniej o 4.30 Alex sie dusil.. pozniej spalan fo 7.15 i jeszcze z Emilkiem usnelismy do 9.30!!!!! Ale to dla tego ze on wczoraj zasbal o 19 na godz i pozniej dopidro o 23 zasnal..
 
Do góry