reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

hejka mam termin na 30 sierpnia, nie mogę sie doczekac malenstwa ;-)
mdłości mnie wykańczają najchętniej bym NIC nie jadla ;(
 
reklama
Dziewczyny smarujecie już brzuchy kremami czy oliwkami? Co polecacie? ja w pierwszej ciąży smarowałam daxem ale teraz bym coś zmieniła może...
Rany jak mi się nie chce pracować... obijam się na maxa dzisiaj :zawstydzona/y:
 
Jogobelka ja bardzo rzadko smaruje bo brzuch mam taki Sam ciagle ale polecam nawet zwykla oliwke dla dzieci ja zawsze po kapieli na mokre cialo smaruje i owijam recznikiem az samo wyschnie a oprocz tego stosuje mama mio tummy rub butter
 
Dziewczyny smarujecie już brzuchy kremami czy oliwkami? Co polecacie? ja w pierwszej ciąży smarowałam daxem ale teraz bym coś zmieniła może...
Rany jak mi się nie chce pracować... obijam się na maxa dzisiaj :zawstydzona/y:
tak. shea butter. albo olej lniany. nie lubie chemiczych specyfikow.
 
Czytałam niedawno artykuł dot kremów i oliwek na rozstępy w trakcie ciązy z komentarzami pod spodem i tam wiele kobiet chwaliło sobie : Bielenda "sexy mama" cena ok. 20 zł. ; BabyDream "pflegeol" z Rossmann, cena 12 zł. ; Bio Oil cena 65 złotych.
W następnym tygodniu planuje kupic i zacząć smarować.
 
Jak masz kasę to polecam mustelle ale ok 100 za tubke mi starczala na miesiąc. Teraz mnie nie stac na takie luksusy i kupuje z dr. Ireny Eris za 30 zł podobno dobry. Teraz za to inwestuje w witaminy bo jem mało urozmaicono i lekarz mi polecil witaminki
 
Ja się zastanawiam mocno nad tummy butter palmersa. W poprzedniej ciąży smarowalam sie głównie mustela, a rozstępy i tak mam, ale miałam gigantyczny brzuch i pewnie jakbym się nie smarowala to byłyby jeszcze większe. Teraz mam mega sucha skórę i włosy, cały czas tez chce mi się pić, a nie umiem się nawodnic :(
 
Ja się zastanawiam mocno nad tummy butter palmersa. W poprzedniej ciąży smarowalam sie głównie mustela, a rozstępy i tak mam, ale miałam gigantyczny brzuch i pewnie jakbym się nie smarowala to byłyby jeszcze większe. Teraz mam mega sucha skórę i włosy, cały czas tez chce mi się pić, a nie umiem się nawodnic :(

A gdzie można kupić tummy butter palmersa? Czytałas rekomendacje?
 
reklama
Ja się zastanawiam mocno nad tummy butter palmersa. W poprzedniej ciąży smarowalam sie głównie mustela, a rozstępy i tak mam, ale miałam gigantyczny brzuch i pewnie jakbym się nie smarowala to byłyby jeszcze większe. Teraz mam mega sucha skórę i włosy, cały czas tez chce mi się pić, a nie umiem się nawodnic :(

Ja też mam strasznie suchą skórę. Smaruje i smaruje i efektów nie widać. Najgorsze jest to że pić mi się nie chce więc koło się zamyka. Pije może 3 kubki herbaty, kawy czy innych napojów ale to mało jest.

No właśnie myślałam o palmersie bo cenowo za bardzo nie odbiega od pozostałych. Na mustele to szkoda mi kasy.

Mam jeszcze jedno pytanie natury technicznej... czy ma któraś z was legginsy takie które kończą się pod brzuchem? bo jak zwykłe naciągnę na brzuch to tak brzydko się odznacza pod sukienką czy tuniką
 
Do góry