reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

ja proponuje i tu i tu. z czasem gruma się może wykruszyć a fb zawsze pozostaje. Poza tym na forum więcej prywatnych tematów poruszymy niż przez fb... Tak mi się wydaje.
 
reklama
O to to to ja jestem za grupa na fb bo tam jakoś łatwiej pisać niż tu na forum. Za dodatkowymi tematami też jestem jak najbardziej. Jeśli chodzi o karmienie piersią też mogę pomoc bo karmilam 2 lata i gdyby nie zagrożona ciąża i leki na podtrzymanie karmilabym dalej.


Ale nadążyć to się za wami nie da po prostu :-)

Co do wyprawki to ja córce pierwsze rzeczy kupiłam jak test ciązowy wyszedł pozytywny :-D część rzeczy po małej mam ale na szczęście w brzuchu dwójka więc szał zakupowy mnie nie ominie :-)
 
Hejoo !

Nie nadążam za Wami :D ależ produkcja!!
Zaneta - trzymam kciuki mocno.
Magdus - ją dziś poczułam motylka w brzuchu :D aż się zdziwilam, że tak wcześnie...ale to musi być to :)
Anney, Akuku - ale z Was jajcary :D
Cinamona - o jak ją Ci zazdroszczę tego lata długiego...Ooooooo
Co do ubierania...ją mam core z lipca...i ubieralam ją w jedną warstwę więcej..ale jak były upały to leżała tylko w bodziaku..
Nowe wątki fajna sprawa!:)

Mi już mdłości przechodzą :) czuje się jak człowiek no i jeszcze nic nie przytylam...za to brzuch mi wywalilo :)
 
Witam wszystkich ;)
Przyjmiecie mnie do sierpniówki ? :D Podczytuję was od pierwszego posta ;) NIe pisałam bo we wrzesniu miałam łyżeczkowanie w 11 tyg, bo ciąza obumarła. Ale teraz jestem w dobrej mysli. Powinnam przestawić;) Nazywam Liliana, w czerwcu bede miałam 23 latka, Mieszkam i pracuję w UK w Essex ;)
 
Myślę że bb nadal będzie funkcjonowało bo fb wszystkiego nie załatwi. Sprawa do przemyślenia i przegłosowania.
Czarownice co widzicie w szklanej kuli??
 
Cinamona latem ja ALexa w same bodziaki ubierałam i ewentualnie nakrywałam tetrowka.. ale to w uk.. a jak byliśmy na wakacjach i Viki miał 5 miesięcy to podrozowal w pampersia samym lub jeszcze w koszulce.. :D pod pleckami tetrowka - zmieniana co chwile bo się pocil :D

zazdroszczę długiego lata :D:D mmm :D

Jak dla mnie to może być tu i tu :D mam fb wiec luzik :D

Jest ktoś kto nie ma fb ?

Wlasnei wrabalam kolacje- mimo ze głodu nie czułam ? a teraz jem ciastka zbozowe- belvita.. dobrze ze się skonczyly ;/ nie no niedługo mi doopa peknie od tego jedzenia :D ale co ja sobie będę odmawiać :p hahaha :Da potem placz ze gruba i nie mam się w co ubrać :p nie no spoko- grunt zaspokoić podniebienie ! :p

ostatnio stwierdziłam ze będę się oszukiwać- gryzc i wypluwać :D:D można ?
 
Witam wszystkich ;)
Przyjmiecie mnie do sierpniówki ? :D Podczytuję was od pierwszego posta ;) NIe pisałam bo we wrzesniu miałam łyżeczkowanie w 11 tyg, bo ciąza obumarła. Ale teraz jestem w dobrej mysli. Powinnam przestawić;) Nazywam Liliana, w czerwcu bede miałam 23 latka, Mieszkam i pracuję w UK w Essex ;)

hej lila! ha! jak milo i jak duzo nas :)))
na kiedy masz termin?
 
reklama
Ja tam jestem sentymentalna do bb i wole tu pisać. Pozatym co jak ktoś nie ma konta na fb?

Beata ja podobnie jak ty wole bb. Mi na fb jakos wiadomosci umykaly, bo grudniowki tez mialy i dalej piszemy ale tylko na bb na grupie zamknietej. Tutaj jest porzadek i ja bym wolala tutaj.
Ale jesli chce na fb to tez grupa zamknieta.
 
Do góry