reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Lucalew pewnie pytaj ;) bede srarala sie pomoc ;)

Dobra dziewczeta. Idr sobie chleb z pasztetem zrobic i pomidorem salata i zodkiewka ;)
I tak bym slodkie jadla pozerala normalnie ..ale nie wszystko. .. lody, kieli, biszkopty, ciastka zborzowe itd..ale czekolade raczej nie ..i nie bede smakowac bo jeszcze zasmakuje..a doopa rosnie ! Hihihi ;) no nic .mpozniej sie zalozy watek odchudzajacy..diety i cwiczenia.. bedziemy sie na skype ustawiac i jak w praeidziwej silowni..tylko zapach ladniejszy ;) hehe

Co do golych zdjec to ja mam "pozegnanie z ladna figura" teraz nie robilam..ale moge m poprosic i będzie tytul " o ku.rwa jak ja wygladam " ;p
 
ale sie rozpisalyscie.
Nie nadazam.
Jestem za nowymi tematami i forum zamknietym
Swego czasu na grudniowkach chialysmy watek zamkniety i ciezko bylo z adminem. Ale sie udalo.
Moze teraz sie pozmienialo.

Akuku co do letnich ciuszkow. Ja mieszkam w Hiszpanii na costa del sol, wybrzeze slonca. U nas lato do pazdziernika trwa wiec koniec lipca, poczatek sierpnia napewno lato bedzie cala para. Wiadomo ze cos tam z dlugom rekawem pokupuje ale napewno z cieniutkego materialu o jakies cienkie kocyki czy chusty do przykrywania :-)
Ja to nie mam pojecia jak noworodka latem ubrac bo moja pszczola z polowy grudnia. Ale bede sie trzymala zasady jednej warstwy wiecej no i na czuja wszystko [emoji12]
 
Hej :-) w temacie wyprawki to wam powiem że ja raczej nie będę kupowała nic.. Mam dużo ubranek po córci a córcia miała po braciach ciotecznych wiec czy będzie chłopiec czy dziewczynka to i tak się uzbiera co trzeba. Zresztą ja chyba w ogóle nie mam jeszcze syndromu wicia gniazda.

Akuku - u nas podobnie zawsze z praniem to wygląda :-D
 
Pół dnia mnie nie było a tu tyle nadrabiania, że hohoh.

Ja jestem za nowymi tematami. Na lipcówkach mamy całkiem zamknięte forum.
A na fb możemy sobie utworzyć grupę sierpniówek 2015 i mieć wizualne pojęcie jak wyglądamy ( baba zawsze ciekawska).
 
pupii, to prawda, fb tez!

jagoda pisala,ze dopiero w czwartek wieczorem moze nam zalozyc zamkniety kacik.

to fb czy tu?
 
reklama
Na fb o tyle dobrze ze wszystko na biezaco jest dodawane a tu na forum nie wiem jak u was ale dopoki czasami nie odswieze po kilka razy to nie widze odpowiedzi. Plusem forum jest to ze jest tu wszystko uporzadkowane :p
 
Do góry