reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Jeśli o mnie chodzi to wolę zostać na bb :) Forum zamkniete jest ok. Mamy też na grudniówkach zamknięte i sie sprawdza. Co do zamknietego to u nas w ogóle nie było żadnego problemu z założeniem. Ale do czwartku to i tak chwila, choc patrzac na to ile tu sie dzieje..

Wybaczcie ze nei nadążam :)
 
reklama
Witamy nowa mame,glowa do gory wszystko bedzie dobrze ;-)

mnie jest wszystko jedno czy bb czy fb

Dziewczynki z Uk odebralyscie juz paczuszki z kuponow od bounty pack?
 
Anny termin mam na 21 sierpnia. Może wcześniej bo ostatnio w 9 tyg na usg według usg jest o 5 dni starsze. Ale trzymam z OM.

Loveboiled - mam książeczkę emmas dary, a trzeba wypełnić i wysyłać czy jak ? Nie mam pojęcia.

BlackCoffee - jeszcze nie, jutro pierwsza wizyta domowa z położona rano . I potem popołudniu też wizyta z położona w GP. Nie wiem czemu tak jest ze mam 2 położone?? Hm... może wiecie?
 
reklama
Do góry