reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney - odpoczywaj! i bardzo się cieszę, że poszło dobrze!
Żaneta - trzymamy kciuki i tulimy Cię mocno!
Akuku - odpoczywaj!
Beata - nie denerwuj się bo będziesz miała zmarszczki! ;) to tylko złośliwość rzeczy martwych.
Starająca - ........

zaraz jadę na tą awaryjną wizytę, a później do Babci M. i chyba jej powiemy dziś :) wczoraj powiedzieliśmy mojej Mamie... tak jakoś wyszło ;) nawet się ucieszyła...

Trzymajcie kciuki Bączki!
 
reklama
Ide jutro jednak na to USG genetyczne jednak!

Okazało się jak zadzowniłam żeby przełożyć, że jeśli nie da się wykonać pomiarów to zapiszą mnie za tydzień i NIE pobiorą w tym tygodniu opłaty tylko dopiero jak zmierzą maleństwo :) także super :D
 
Zaneta to tymbardziej jak nie potrafisz wyliczyc to lekarz nie powinien stawiac na was wyroku..
zobacz w uk nie ma zadnego usg do 12-14 tc ...np. ja jedyne potwierdzenie ciąży do tej pory jakie mam to test ciążowy ! nie plamie, nie krwawie wierze w to ze jest dobrze. mimo ze nie widziałam jeszcze nic.
Mysle ze dopóki nie plamisz/ nie krwawisz to nie nastawiaj się ze jest cos nie tak. w wieksosci ciąż zle rozwijających się dochodzi do samoistnego poronienia- krwawienia. mysle ze spokojnie możesz tydzień, dwa odczekać i isc znowu do ginekologa , może innego.
Niektorzy ginekolodzy patrza na te cyferki i usg jak na swietosc- nie przyjmują granicy bledu.. a przecież każdy dzidziuś rozwija się inaczej..
a jak beta rosnie to dobry znak a nie tak jak gin powiedział ze cos nie tak...
Będzie to dla Ciebie bardzo ciezki tydzień...
aa i opowiem Ci jak było z moja pierwsza ciaza, nie dostałam miesiączki, testy ngatywne...a ja chodziłam nerwowa jak osa..nie wiedziałam o co chodzi..poszlam do szpitala w uk (mój ang wtedy był kali jesc kali spac..spisałam sobie slowka i poszlam) zrobili mi usg - nie wiem jak to wtedy zalatwilam..i stwierdzili brak ciąży... test z siusiow negatywny... test z krwi na granicy...kazali powtórzyć po kilku dniach telefon ze jestem w ciąży... dowiedziałam się akurat w momencie kiedy trzasnelam drzwiami i uciekłam z placzem do sypialni...o jakas *******e- ale pierwsza ciaza dala mi w kosc hormonalnie...
później normalnie wg ostatniej miesiączki wyliczyli pierwsze i ostatnie usg. zrobili i rosl w normie jak na ten tydzień przystalo... a przecież wcześniej nic nie było!
Caly czas jest szansa! kiedy mialas ostatnia miesiaczke ? który to powinien być tydzień ?
Nie poddawaj się i pamiętaj ze twoje pozytywne myslenie może zdzialac cuda!


Natka super! tak wiec trzymam kciuki :D
 
Ostatnia edycja:
Zaneta to tymbardziej jak nie potrafisz wyliczyc to lekarz nie powinien stawiac na was wyroku..
zobacz w uk nie ma zadnego usg do 12-14 tc ...np. ja jedyne potwierdzenie ciąży do tej pory jakie mam to test ciążowy ! nie plamie, nie krwawie wierze w to ze jest dobrze. mimo ze nie widziałam jeszcze nic.
Mysle ze dopóki nie plamisz/ nie krwawisz to nie nastawiaj się ze jest cos nie tak. w wieksosci ciąż zle rozwijających się dochodzi do samoistnego poronienia- krwawienia. mysle ze spokojnie możesz tydzień, dwa odczekać i isc znowu do ginekologa , może innego.
Niektorzy ginekolodzy patrza na te cyferki i usg jak na swietosc- nie przyjmują granicy bledu.. a przecież każdy dzidziuś rozwija się inaczej..
a jak beta rosnie to dobry znak a nie tak jak gin powiedział ze cos nie tak...
Będzie to dla Ciebie bardzo ciezki tydzień...
aa i opowiem Ci jak było z moja pierwsza ciaza, nie dostałam miesiączki, testy ngatywne...a ja chodziłam nerwowa jak osa..nie wiedziałam o co chodzi..poszlam do szpitala w uk (mój ang wtedy był kali jesc kali spac..spisałam sobie slowka i poszlam) zrobili mi usg - nie wiem jak to wtedy zalatwilam..i stwierdzili brak ciąży... test z siusiow negatywny... test z krwi na granicy...kazali powtórzyć po kilku dniach telefon ze jestem w ciąży... dowiedziałam się akurat w momencie kiedy trzasnelam drzwiami i uciekłam z placzem do sypialni...o jakas *******e- ale pierwsza ciaza dala mi w kosc hormonalnie...
później normalnie wg ostatniej miesiączki wyliczyli pierwsze i ostatnie usg. zrobili i rosl w normie jak na ten tydzień przystalo... a przecież wcześniej nic nie było!
Caly czas jest szansa! kiedy mialas ostatnia miesiaczke ? który to powinien być tydzień ?
Nie poddawaj się i pamiętaj ze twoje pozytywne myslenie może zdzialac cuda!


Natka super! tak wiec trzymam kciuki :D

Akkuku Bardzo Ci dziękuje sa dobre słowo!!!!
Ostatnia miesiączkę miałam 14.listopada i pozniej cisza ... Na moje oko i wyczucie do zapłodnienia mogło dojść w przedziale od 21do 26grudnia ...
Mój lekarz twierdzi, ze te 11.500 bety oznacza ok 8tydzien... Mi sie to w ogóle nie zgadza... Test elektroniczny wskazał 15dni temu 2-3tydzien i ja bym sie z tym zgodziła .
Mieszkam w Niemczech i to tutaj od semgo początku staramy sie o dzieciątko, ten lekarz jeszcze nigdy mnie nie zawiódł....
Dzis powiedział mi, Że traktuje mnie jak córkę i dlatego pozwoli mi jeszcze chwile odczekać ... Ze w innym przypadku juz dawno kazał by usunąć .... Ciagle mam nadzieje... Dziwi mnie fakt, ze w poniedziałek w pęcherzyku widzieliśmy kropeczke dzis nic ...
 
blerka już mam buuu:frown::frown: heh no co zrobić :-D

natka24 to dobrze będziesz miała z głowy :blink: nie zapomnij tylko o fotkach dla nas co by oko nacieszyć

akuku Ty to potrafisz pocieszyć jak nikt inny :* a córcia jeszcze chrapie ale już wczoraj były chwilę że oddychała normalnie a to już światełko w tunelu.

A my w ciąży też możemy w razie w się inhalować czy nie bardzo??
 
Zaneta - Nadzieja zawsze umiera ostatnia. I wiem , że to ciężko ale trzeba czekać i czekać. Jeśli coś będzie nie tak to organizm sam temu zaradzi, tak mi się wydaje.
Jak Akuku napisała. Tu w UK ciąże potwierdza test ciążowy. Ja jestem już w 9 tyg a nadal czekam na list ze szpitala kiedy będe mieć pierwsze usg. Ani nie robią bety ani nic. Położne jedynie pytają czy się nie krwawiło i tyle. Na przykładzie koleżanek (które niestety poroniły) wiem, że organizm raczej sam reguluje takie sprawy.

Anney - Kciuki bab w ciąży działają cuda!! Superowo, że poszło po Twojej myśli. Teraz opoczywaj i odstaw emocje na bok.

Natka - to nawet lepiej mniej nerwów. Kciuki trzymam.

Blerka - kciuki zaciśnięte.

A ja korzystając z troszke lepszego samopoczucia sobie dziś poćwiczyłam a potem uzupełniłam kalorie fasolką po bretońsku a na deser sernik z bitą śmietaną (pychotka)
My dziś dzwoniliśmy do babci i dziadka, od kilku dni uczyłam joschke piosenki, do mnie zaśpiewał a do telefonu złapał wstydziocha i dupa, nie pochwalił się, uparta koza.
 
Beata oczywuscie inhaliwac sie mozemy. Mozesz nawet jedna krople ilbas oil di tego wody tyle zebys mogla wdychac. Do inhalatora i oddychac. Dziecju tez mizna sa olbas oil dla dzieci ;)

Zaneta jezeli Twoj test elektroniczny dwa tyg temu wskazal 2-3 tydz to wydaje mi sie ze mial racje. Ja go zrobilam jak zaszlam w ciaze z Emilkiem i tez pokazal 2-3tydz. Czekaj dalej bo nic innego zrobic nie mozesz i tak jak pupui pisze w uk potwierdzasz ciaze testem i czekasz jezeli cos by bylo nie tak to zaczelabys krwawic..tak mi sie wydaje. Nie zawsze odrazu ale np po kilku dniach jezeli by sie cos nie powiodlo.
Kiedy Ci kazal gin wrocic do niego ? Bo np w pl jaj ktos mial sytuacje jak Ty to lekarza kazal wrocic po 2 tyg od wizyty no chyba ze zacznie krwawic itd.
Trzymam kciuki!
 
Akuku a gdzie to można kupić? Bo ja samą solą fozjologiczna i po małej widzę efekty i aż sama jestem zdziwiona. Ja to raczej sceptyczna do takich wynalazków jestem a tu proszę:-):-)
 
reklama
Do góry