reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Chyba juz po wszystkim... Dzis ba usg nie było widać nic ... Beta według lekarza wskazuje na 6-7tydzien a w pęcherzyku nic nie widać ... Nie daje nam juz szans... Pobrali znowu krew na betę jesli bedzie nadal rosła tzn ze ciaza jest wadliwa ... Boże za co ;( nie wiem co mam ze soba zrobic tak bardzo to boli ;(


zaneta ja mysle ze później owu mialas? wiesz kiedy mialas owu ? może idz sprawdzić do innego gina za tydzień. ja bym się tak ta beta nie sugerowala..bo np. w ciąży z dziewczynkami bardzo często beta przyrasta szybciej niż z chłopcami i wtedy te tyg nie sa wiarygodne... ile jsie naczytałam ze w 6 tyg nei było nic a w 8 serduszko ladnie bilo. Trzymam mocno kciuki
 
reklama
Na sniadanie jadlam biala kielbase .. dziwne straszne bo mi smakuje ale zapach nie odpowiada..teraz mnie mdli okropnie..a jak otwieram lodowke i czuje zapach kielbasy to az mnie scina z nog ; ( ehh..chyba ja wyrzuce na smietnik tak mi nie dobrze...
Sprobuje sie przespac z Emilkiem po ciezkiej nocy.
 
Już nie mogę się doczekać wizyty 9-tego. Gdyby nie bolące piersi nawet nie wiedziałabym że jestem w ciąży... Może dla niektórych bidulek co męczą mdłości było to super ale ja za to martwię się czy jest wszystko ok
 
Hej dziewczyny, witam nowe mamusie

Anney trzymam mocno kciuki.

Akuku wspolczuje nocki, odpoczywaj

Zdrowka dziewczyny wszystkim nam życzę.

Zanetaanna tak jak pisze Akuku nie skreslaj tej ciazy. Poczekaj jeszcze troche. Moze idz do jeszcze innego lekarza. Beta tez bym sie nie sugerowala, najwazniejsze zeby rosla. Trzymam kciuki.
 
Zanetaanna trzymaj się! Mam nadzieję że będzie dobrze. U mnie na kwietniówkach była dziewczyna której lekarz powiedział że ciąża się nie rozwija, nawet zasugerował żeby została w szpitalu na zabieg. Ale ona się nie zgodziła, odczekała tydzień (tydzień płaczu), poszła na usg i zobaczyła bijące serduszko! Ciąża była młodsza. Nie trać nadziei, poczekaj, beta swoją drogą, daj sobie tydzień i idź na usg, nie poddawaj się!
Wiem że jest Ci ciężko i oczekiwanie będzie koszmarem, więc pisz tu, my będziemy zToba!
 
reklama
Do góry