reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
lucalew oczy się kleja ale zamiast isc spac lub robic figurke to mysle co robic i nic nie robie :D taka niemoc we mnie jest ze nie mogę się ogarnąć :(

chłopcy hmm Alex przed chwila plakal ze go nozki bola a Viki spi- jak szedł spac miał 37.5 temp. teraz ma 37.2 wiec jest ok..

dobra postanowiłam ze ide spac.. bo ta ostatnia figurke i tak będę robic jak już będzie tort gotowy bo ja musze ulozyc na torcie zanim wyschnie :)

jutro rano upieke biszkopty.. wieczorem obloze kremami i figurka w dzień a w piątek rano otynkuje wieczorem zdobienie.. dam rade.

a i w piątek wizyta u poloznej..zleciało..za najdalej miesiąc będę mieć usg :D

dobranoc ide spac i oby nocka trwala dluuuuugo :D
 
Witam dziewczynki.Chcialam sie przywitac:)
Prawdopodobnie to juz 12tydz. ale poniewaz mieszkam w Uk to jeszcze nawet nie maialam wizyty u poloznej :wściekła/y:
Poprzednia ciaze stracilam w maju w 11tyg gdzie okazalo sie,ze ciaza zatrzymala sie w 6tyg...Od poronienia mialam bardzo nieregularne cykle i trudno mi stwierdzic dokladnie ktory to tydzien wiec pozostaje mi tylko czekanie na scan.

Pozdrawiam wszystkie brzuchatki ;-)
 
Widzę, że u Was intensywny dzień. Zaneta, ja bym poczekała, jeżeli jest jakakolwiek nadzieja. Ja miałam pierwsze USG dopiero tydzień temu, na początku chyba jednak nie ma co się niepotrzebnie denerwować.
Ja dzisiaj byłam u lekarza. Trochę się naczekałam, bo była z godzina opóźnienia, ale wszystko się udało. Skierowanie na USG mam, obiecał też mi zwolnienie w dniu USG, a nawet chciał mi dać na 2 dni, ale ja wtedy przez cały tydzień nic bym w pracy nie mogła zrobić, więc chcę tylko na ten jeden dzień.
Czy Wy macie co miesiąc morfologię? U mnie już wyszła niska hemoglobina i czerwone krwinki, czyli ryzyko anemii. Od razu dostałam receptę na lek z żelazem, które niestety oprócz tego, że jest potrzebne, to drażni żołądek. Macie jakieś z tym doświadczenie?
 
Witam nowa mamusie :-)

Jlnx morfologie i mocz robie przed kazda wizyta bo dostaje zlecone. Narazie mam wyniki dobre. Jesli chodzi o samo zelazo to nie pomoge. Ja zażywam probiotyk profilaktycznie oslonowo bo przyjmuje troche lekow i probiotyk tez dobrze dziala na jelita.
 
Blackcoffe, 12 tydzien to czemu jeszcze nie mialas wizyty u poloznej? Powinnas sie jak najszybciej umowic zeby cie na usg skierowala.
 
Witam dziewczynki.Chcialam sie przywitac:)
Prawdopodobnie to juz 12tydz. ale poniewaz mieszkam w Uk to jeszcze nawet nie maialam wizyty u poloznej :wściekła/y:
Poprzednia ciaze stracilam w maju w 11tyg gdzie okazalo sie,ze ciaza zatrzymala sie w 6tyg...Od poronienia mialam bardzo nieregularne cykle i trudno mi stwierdzic dokladnie ktory to tydzien wiec pozostaje mi tylko czekanie na scan.

Pozdrawiam wszystkie brzuchatki ;-)

Jak to nie miałaś wizyty u położnej ? Ja jestem w 9 tygodniu i wizytę u położnej miałam już tydzień temu. Dostałam już nawet list kiedy mam pierwszy scan.
 
Taka polityka.Przez dwa tygodnie dzwoniłam do szpitala i zostawiałam swoje dane.W końcu pojechałam do nich osobiście to dostałam formę do wypełnienia i kazali czekać na list.
 
reklama
Do góry