reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Aga_Z - nie wiem ..może pojde prywatnie,a jak nei to w 20 tc ... no chyba ze się zdecyduje na czekanie do porodu..zobaczymy.
 
reklama
Ja tez bym chciala druga diewczynke:) moj m pyta sie ost co wole jesc slodkie czy kwasne... ja mowie ze slodkie a najwiecej to owoce a on na to ze to bedzie dziewucha bo w pierwszej ciazy tak samo sie zachowywalam i to samo jadlam :p
 
Ja tez bym chciala druga diewczynke:) moj m pyta sie ost co wole jesc slodkie czy kwasne... ja mowie ze slodkie a najwiecej to owoce a on na to ze to bedzie dziewucha bo w pierwszej ciazy tak samo sie zachowywalam i to samo jadlam :p

Dla dziewczynki mam jeszcze rzeczy po mojej Zuzi a niektore zdolaly sie zachowac jeszcze po mnie i mojej siostrze:) zuzka wychodzila ze szpitala w rzeczach w ktorych ja wychodzilam ze swoja mama:)
 
Anney ja tez nie wierze ze moglabybyc dziewczynka. U ciebie wieksza szansa niz u mnie ;)

Zjadlam obiad i jestem tak obzarta ze leze z brzuchem do gory i zdycham. Masakra ;) ale zamiast przestac jeść to jadłam do konca .. hue hue
 
Ja w poprzedniej ciazy dowiedzialam sie w 17 tygodniu ze bedzie chlopczyk, a teraz nie wiem czy czekac do 20tg czy moze tez zrobic sobie wczesniej.. ale to zalezy od mojej cierpliwosci :)
 
Ale tu się dzieje.. ja miałam tak intensywny weekend, że nie było kiedy pisać, chociaż czasem trochę czytałam. W piątek wieczorem spotkanie ze znajomymi, którzy mają 6-miesięczne dziecko - fajnie było zobaczyć, jak już się uśmiecha i rozgląda i jak sobie radzą, w sobotę rano trening, potem obiad u siostry (siostrzenica już taka duża i sprytna :), drzemka, a wieczorem znów ze znajomymi, dzisiaj trochę bardziej leniwy dzień, ale za to zrobiłam pyszną lasagne.

Ja bym chciała poznać płeć jak najwcześniej. Strasznie jestem ciekawa, jak będzie. Chyba oboje byśmy trochę woleli chłopca, ale oczywiście najważniejsze, żeby było zdrowe. Ciuchy będziemy mieli prawie wszystkie od siostry i koleżanek. Jestem raczej przeciwna różowi, ale słyszałam od znajomych różne opowieści, że dziewczynka nie raz w pewnym wieku po prostu się tego różu domaga.
Też myślę o farbowaniu włosów, tylko ja niestety właśnie rozjaśniałam przed ciążą, więc pewnie tego akurat robić nie wolno. Porozmawiam jeszcze z fryzjerką, co by mogła, jakiś czas temu myślałam też o rudym.
Przez to, że mdłości prawie brak, to niestety apetyt mi dopisuje, chociaż na szczęście teraz, jak jestem znów aktywna, od sylwestra waga i brzuch nie rosną. Te 2,5 kg na razie wystarczy na teraz. Oj, dzieje się, czekam na kolejne USG 28go.
 
Akuku idź jak najszybciej, narządów już nie zmienisz czekaniem a przez myślenie i czarowanie osiwieć można :szok: a tak to nastawisz siebie przede wszystkim i chłopaków Twoich jak już będziesz wiedzieć:-)

Poza tym my wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie! :D
 
reklama
Aga_Z masz racje co ma być to i tak bedzie..a ja czekajac bym sie niepotrzebnie nastawiala ze dziewczynka.. jakby poznanie plci mialo cos zmienic tzn ze jak poznam to chlopiec a jak nie to dziewczynka.

Ja dzis sprzedalam wozek po emilku wiec pdzyskalismy miejsce..Kobitka na koncowce ciazy i dziewczynke bedzie miala ! A ja sie pytam czemu ja tylko slysze zr inni maja ;)
 
Do góry