reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cześć dziewczyny, Mój kochany-bystry mąż ściągał sobie gierkę na PS4 i nie wpadło mu do głowy,że może użyć cały limit internetu...także byłam odcieta od świata :-/.
Co do ubranek to własnie wczoraj widziałam dziewczynkę, która od stóp do głów była ubrana na różowo... ok jeśli komuś tak sie podoba, mi natomiast nie. Bardzo lubie dla dziewczynek kolory: zielony,szary, brązowy, pudrowy. Oczywiście wszystko ładnie wyważone, a nie cała od stóp do głów w jednym kolorze (no chyba ze to spioszek :p ). Wydawało mi się,że moda na róż przemija, a tymczasem okazuje sie nieśmiertelna :))))
 
reklama
Niestety ubieranie dzieci zależy od nas tylko do pewnego momentu :-D ja nie cierpię rozowego. Moja córka miała od urodzenia szare, czarne, zielone i inne ciuszki a teraz wybiera wszystko co różowe. Nie da sobie nałożyć nic czarnego. Najchętniej nosilaby wszystko z minnie. Niby ma dopiero dwa lata a swój gust i zdanie jak pieciolatka :-D

Akuku ja to Ci tej córki życzę z calego serca.

A ja dalej leze i odpoczywam :-) dzisiaj lekarka mi powiedziała, że szyjka 23mm to dużo i że mam się nie martwić bo jest zamknięta. We środę mam wizytę u mojego lekarza to zapytam go co i jak.
 
Hej

Lucalew - ja mam córecZkę i od urodzenia ma ciuszki unisex:) nie mogę patrzeć na dziewczynki całe w różu...Maja ma oczywiście kilka ubranek w tym kolorze, ale bez przesady..pokój też ma roznokolorowy z przewagą zieleni :)

Mila - mój mąż nie chce znać płci do porodu...ale ją nie wiem cży wytrzymam...
Chciałabym chłopca, mam prZeczucie że to chłopiec...na szczęście wyprawke mam unisex ;) ale tak jak Akuku boję się że się nastawie, a przy porodzie okaże się że druga dziewczynka...a przecież to wielkie szczęście niezależnie od płci.

Dziś się czuje lepiej....Wow...normalnie jak człowiek :)

Olka - mojej siostry córka nie ubierze się w nic innego niż róż...więc rozumiem jak to jest...ma 5lat i cały pokój rozowy..ale siostra nie może nic z tym zrobić..
 
Ostatnia edycja:
Blerka pewnie infekcje grzybiczna zalapalas. W ciazy to dosyc czeste ze wzgleu na zmiany w ph i do tego przy anybiotykach to tez czesto sie zdarza. Mi sie kiedys zdarzylo po antybiotykach zalapac wlasnie infekcje grzybiczna ale wtedy w ciazy nie bylam. Teraz dopiero co wyleczylam taka grzybice. Idz do gina i co przepisze cos co szybko pomoze. Ja po kilku dniach myslalam ze sie zadrapie i musialam isc.

Yoohoosek ja bym nie wytrzymala zeby czekac az do porodu z plcia. Ale ja nie jestem twardzielka hehe Jak tylko cos bedzie widac to od razu lekarz ma mowic


Lucalew ja tez nie przepadam za rozowym u dzieczynki ale ciezko jest go uniknac. Mam coreczke i zazwyczaj ubieram ja w inne kolory niz rozowy ale nie powiem ze czasem i cos rozowego sie zdarza. Ale cala na rozowo!!! O matko co za horror!
Jej pokoj tez urzadzilam bez rozowego, no moze jakies niewielkie dodatki :-) ja wogole nie lubie takiego infantylnego stylu dlatego ubieram corke tak jak ja bym sie ubrala. Staram sie unikac jakis misiaczkow, kroliczkow itp na ubraniach, chociaz latwo nie jest i czasem cos tam sie pojawia.

Akuku bardzo trzymam kciuki aby byla u ciebie dziewczynka :-) a skad masz tyle sukienusi skoro same chlopaki u ciebie? Szalals z zakupami ? :-)

Olka kciuki!
 
Ostatnia edycja:
Cinamona bo ja bedac w ciazy z Vikim bylam pewna ze to dziewczynka ! Z Alexem zadnych mdlosci itd.. z Vikim mdlosci okropne schudlam 10 kg i wiecznie zmeczona senna itp. Cala ciaza inna.
A ze kupilam za 10f caly wielki karton (uzywane ale jak nowe..zreszta troche nowych bylo) i prasowalam to bo nje mialam potwierdzonej plci do konca ..
Przy Emilki lekarz mowil ze chlopak a ja i tak do konca mialam iakierke nadziei ;) no i juz przy nim nie szykowalam sukienek w razie w hehe
Teraz tak samo..bede szykowac sie do plci jaka powie lekarz.. no chyba ze nie bede sprawdzac to uniwersalne.

Ja nie lubje rozowego ale dzieci w rozowym mi sie podobaja. Pewnie dla tego ze wszystkie inne kolory (prawie) moi chlopcy akceptuja.
I jakby sie okazalo ze cora to zapewne nie oszczedzalabym rozu :p ..ale nie ze od gory do dolu hehe.
Np podobaja mi sie biale pody z taka wstawka rozowa przy szyi..jakby wszyta rozowa nitka tylko i do tego bladorozowa sukienusia. Ale mam tez rozne bezowe, czerwone..zreszta ja jakby sie okazqlo ze cora to nie recze za siebie... w sklepie bym fortune wydala chyba hahaha :p
Dobra bo sie znowu rozmazylam i az mi smutno ze tylko o dziewczynce tak cieplo mysle.. z chlopca tez bede sie cieszyc i bardzo kochac.. ale ta taka chec ktora mam od dziecka ..zawsze chciałam core i jest to silniejsze ode mnie ! Ajj chyba sobie kolo 16 tc prywatnie usg zrobie..bo jjz dzis wytrzymac nie moge hue hue.
Pociesza mnie to ze wvtej ciazy mam chec na slodkie..nie mialam a juz mam..a w tamtych nie jadl wcale. No nic trzeba czekac
 
Olka odpoczywaj kochana, trzymaj sie i daj znac co lekarz zdecyduje.

Anney rudy fajny kolor :-)

Dziewczyny wiem ze jak dziewczynka bedzie wieksza to moge nie wygrac z kolorami zwlaszcza jak bedzie od malego indywidualistka i uparciucha po mamusi :-)
 
reklama
Akuku czyli w 16tc dowiesz się jakiej płci będzie dzieciątko? Trzymam kciuki za córę:-)

Ja tam do różowego nie mam uprzedzeń oczywiście nie od stóp do głów ale jakiś elemencik mały jest ok. Ale że jestem praktyczna z natury to większość ciuszków będzie unisex, co by na drugie dziecię kiedyś były.
 
Do góry