reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Tutaj w es jest taka znana para. On jakis baron czy cos no i mieli 3 synow i teraz coreczka im sie urodzila.
A i jeszcze beckhamowie tez. W koncu maja dziewczynke.
Tak wiec akuku moze i ciebie to spotka :-) wszystkie kcuki trzymamy. Moze to cos ta ;-)
 
reklama
Cianmona no chcialabym. Ostatnio kolezanka mi opowiadala jak jej sasiadka z ulicy miala 3 synkow i byla w ciazy i powiedzieli ze corka bedzie to caly dom ustroila w its a girl ! Hahaha

A znowu pod szkola spotykam kobitke ktora ma 4 synow.

Tak wiec wiecie..niby jest 50/50 ale majac 3 synow to szanse maleja na jakies 20%
 
Haha! Akuku jak nie teraz to następnym razem będzie dziewczynka!
Ja teraz tak myślę o dziewczynie ale kiedyś stwierdziłam, że wolałabym trzech chłopców niż trzy dziewczynki:) ba, nawet dwóch chłopców i jedną dziewczynkę niż na odwrót :p
Pamiętam jak kupowaliśmy wyprawkę i w sklepie stały dwa łóżka (takie dla starszych dzieci)- łóżko samochód z posciela w spidermana i łóżko-łoże księżniczki- całe różowe, baldachim, posciel (normalnie taki różowy rzyg po wacie cukrowej :p) i wtedy stwierdziliśmy że wolimy chłopaka :p
Ale dokładnie-najważniejsze żeby zdrowe było!

Ja zobaczę jak z tym sprawdzaniem, pewnie nie wytrzymam, ale to musi być cudne dowiedzieć się płci przy porodzie!
 
Witam Panie wieczorową porą.

Ja nadal samopoczucie do dupy. Kiedy to przejdzie? Nie jem mdli, zjem jeszcze gorzej. Dziś obiadem się obżarłam się jak ta świnia najprawdziwsza a potem tylko plułam sobie w brodę po co mi to było - ale jak to mówią chytry dwa razy traci...

Blerka - Co do infekcji po antybiotyku mnie chyba też dołapała ale już przechodzi, naturalne priobiotyki pije, kefir itp.
Włosy farbowałam i farbuje ( farbą bez amoniaku) Ja na brąz nie rozjaśniam wiec kolor ok wychodzi.
Różowego nie znoszę. Jeśli będzie dziewczynka to chłopaczara będzie jak nic - jak jej mama. Różowy odpada na całej lini.

Akuku - zobaczymy co będzie u mnie. A ma już 2 synów z poprzedniego związku, razem mamy Joschke a to to wielka niewiadoma...

Jlnx - z ćwiczeniem podziwiam ja co wieczór sobie obiecuje ale nie daje rady.

Yoohoosek - ja płeć chce znać ale tu dopiero się dowiem na drugim połówkowym scanie.

Przez tą pogodę Joschka wścieku dupy dostaje a ja razem z nim. Jak dobrze, że jutro poniedziałek i do przedszkola!!!
 
yoohoosek następnego razu nie będzie :) chyba ze bym wpadla ale watpie bo u nas wpadek nigdy nie było :)
Teraz zdecydowaliśmy się na 4 tylko dla Emilka :) żeby miał tak jak Alex i Viki :)

Pupui widze ze twój m jak i mój chlopcorobny :Dmoj m z poprzedniego związku na 2 synow i corke najstarsza.. teraz ze mna 3 synow i 4 w drodze- trochę się dzieci dorobil :D
Ja mdlosci nie mam ale za to apetyt ogromny...

wlasnie szamam platki ciniminis na sucho- już 3 miska dziś ! ale sa pyszne :D mniam :D hehe
 
czerwonej oranzady blagam dajcie!
mi ona sie nawet sni!


a ja ledwo co jem.
jem polowe tego co zawsze, no niedobrze mi jak jem i tyle. ani nie chudne ;)
slodyc
zy wogole mi sie nie chce, najchetniej to bym owoce jadla i strasznie ale to straszliwie mnie na kewetki ciagnie.... zastrzelcie mnie!!!


ja d
zis leniwy dzien mialam i sluchajcie, o jest az nieprawdopodobne, od 3 dni smyra mnie w lewym boku, jak spokojnie leze to czuje takie glaskniecia mysle soebie nie. niemozliwe! biore detektor tetna, przykladam-tetno. czy to jest mozliwe ze ja czuje malucha?? przeciez to dopiero 11 tydv!

fakt, mojego mlods
zego synusia czulam w 12t3d a pierwszego w 17/18 ale zeby teraz???? i dwa razy sprawdzalm (drugi raz kilka cm do gory) i znow tetno. faktem jest,ze mam malo tluszczu ponizej pepka, tzn prawie wogole nie mam (ale tylko tam hahahhaha od pepka mam piekna oponke ;) )
 
witam,

Blerka – mysle ze warto przejsc sie do lekarza i sprawdzic czy to nie jakas infekcja, ale na złagodzenie uczucia swedzenia czy pieczenia okolic intymnych polecam żel lacibios femina, bezpieczny dla kobiet w ciaży



beata – ja w pierwszej ciazy farbowałam ale chyba po 12 tygodniu dopiero, teraz tez niedługo zamierzam bo już włosy wręcz proszą o to


yoohoosek – ja zamierzam poznac płec wczesniej, lubie się przygotowac wczesniej dobrze


localew – ja tez nie przepadam ze mega różowościa, jeśli będzie cora to na pewno będzie miała różowe ubranka, bo dwa kartony już mam w spadku, ale będzie to wyważone innymi kolorami


Olka – mojej siostry córka tez ubóstwia róż, za to dla przekory druga córka nienawidzi, nawet różowej gumki do włosów nie założy


anney – wow, ja już nie moge się doczeka czucia ruchow dziecka, ale mysle ze może to mozliwe, podobno z kazda ciaza czuje się wczesniej ruchy, super

a my dzis na obiadku u rodziców, najadłam sie jak bąk, bo po obiedzie były pączki i jeszcze na wynos dostalismy:-), dobrze ze dzis w niezłym stanie byłam to przynajmniej posmakowałam
mi wszyscy powtarzaja ze pewnie córa bedzie i przez nich ciagle mysle o dziewczynce i boje sie ze sie za bardzo nastawie, dlatego staram sie za bardzo o tym nie myslec i czekac jeszcze te 10 tygodni
 
reklama
Do góry