reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Yoohoosek ja mam ciuszki uniwersalne chlopiece i dziewczece! I bardzo bym chciala sukienusie szykowac heeh.
Przeczucia nie mam ..ald nastawiam sie na chlopca bo zbyt piekne by to bylo gdyby sie okazalo ze dziewuszka... ahh znowu sie rozmazylam.. eh.
Z jednej strony chce wiedziec a z drugiej bym byla mega szczesliwa sie dowiedziec przy porodzie.. z tym ze wtedy pewnie bardzo bym czekała na dziewczynkr hehe
 
O tak lubie takie pamiatki tym bardziej ze ja zdjec jak bylam mala praktycznie nie mam.

Dziewczyny nie wiem moze ja jakas dziwna jestem ale uwazam ze jak bedzie dziewczynka to nie musi miec wszystkiego rozowego i chyba tez moze dlatego ze wszyscy swiruja z tym to mnie to tym bardziej sie nie podoba zeby wszystko rozowe kupowac. Juz m mowilam ze nawet jak będzie dziewczynka to ja chce zielone czy niebieskie spioszki i ubranka a nie rozowe.
 
Lucalew - ja nienawidzę różowego. i mam nadzieję, że nie urażę nikogo, ale jak widzę dziewczynkę ubraną w różowe rajstopki, buciki, spódniczkę i bluzeczkę i to w kilku odcieniach różu to jest mi słabo. Jeśli będzie u nas dziewczynka to będzie beżowo, kremowo, biało, granatowo, szaro, czarno...
 
Lucalew hehe ja tez rozowego nie lubie ale kupilam kiedys karyon ciuszkow dla dziewczynki i tam jest tez sporo rozowych, sa tez inne kolory.. tu w uk wiekszosc dziewczecych ciuszkow jest rozowych. Ale mozna kupic kremowe i inne ale trzeba poszukac pewnie. Choc ja nie zaprzeczam ze jakbym miala dziewczynke to przez jakis czas bylaby rozowa jak landrynka i sukienka obowiazkowo od urodzenia hahaha no ale ja juz mam skrzywienie po 3 chlopcach ;)
Ostatnio moja mama zabrala kilka dziewczecych ciuszkow dla kogos tam i jak je zobaczylam to sie tak rozmazylam ;) az zla bylam zr zabiera hehe a jeszcze nawet w ciazy nie byłam
 
reklama
Akuku ubranka dla dzieci to zawsze mi sie podobaly nie wiem czy to nie jakies z dziecinstwa sentyment zwiazany z ubieraniem czy nawet szyciem ubranek dla lalek :-) Zycze Ci tej dziewczynki co bys mogla szalec z tymi sukienkami :-)
Zeby bylo jasne ja nikogo nie potępiam za ten rozowy swir ale sama nie zamierzam w tym kierunku rozowego szalu podazac :-)
 
Do góry