reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
No dobra... jestem coraz bardziej przerażona...
Muszę pozapisywać wszystko i przedstawić listę pytań pani doktor.

Dziewczyny powiedzcie mi kiedy najlepiej zrobić USG 3D? ma to sens już na tym pierwszym USG? ( u mnie to będzie 12 tydzień) czy lepiej później?
jak juz to pozniej, mi lekarz przełączał w 30 tc, 37. fajne widoki bo dziecko widac było podobne to taty
 
Witam nowe mamuśki

A na 3d poszla bym troszkę później myślę tak 16-20 tydzień wtedy już można coś konkretnego zobaczyć;-)
A mnie zaczyna senność męczyć no nie do opanowania to jest :-D
 
Beatko gratuluję wizyty:-) też czasem myślę że może na końcówkę lipca mi się przesunie, skoro już ma taką tendencję że się o dzień przesunął termin, zobaczymy jak będzie na nast wizycie

Tinuś witaj i się rozgość:-)
 
Heh w styczniu to aż trzy wizyty zalicze :-D najpierw usg na nfz później wizyta na nfz i jeszcze pełna wizyta prywatna. Ale nie mówię jednemu lekarzowi że idę jeszcze do innego, nie widzę takiej potrzeby. Prywatnie jeszcze z dwa razy pójdę mni. na tzw. połówkowe i później ok 35 tc.
 
reklama
Do góry