reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Brzuchal mialam swoj juz troszke oponke ale teraz po obiedzie to czuje sie jakbym byla w 6 miesiacu conajmniej a to dopiero 6 tydzien :) ale mam to po mamie. Dziewczynki jak radzicie sobie ze zmeczeniem ? Ja jestem na zwolnieniu od tygodnia i jedyne co robie to śpię bo nie jestem w stanie nic zrobić . Wstanę koło 10 i o 13 już najchętniej poszła bym na drzemkę. O 20 jestem już gotowa do spania. Nie wiem jak jutro dotrzymam do północy :)
 
O matko. Az sie wlos na glowie jezy jak sie czyta o opiece kobiety w ciazy w uk. Wrrrr

Ja mieszkam w hiszpanii i chodze do lekarza prywatnie bo mamy wykupione rodzinne ubz prywatne. Z tego co sie orientuje to panstwowo tez robia 3 usg w ciazy ale jak cos jest nie tak to napewno wiecej. Tutaj generalnie kobiety zadowolone sa z opieki panstwowej.
Ja chodze na prywatne ubezpieczenie wiec usg bede miala na kazdej wizycie. W poprzrdniej ciazy jak plod byl troche starszy i cos juz tam bylo widac to na kazdym usg moj gin przelaczal na chwile na 3d i slicznie bylo widac. Mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie chociaz zmienilam lekarza. Badania krwi tez pokrywa ubezpieczenie wiec nic dodatkowo nie musze placic. Ale w koncu placimy miesiecznie kupe kasy za to ubezpieczenie wiec jesli jeszcze trzebaby bylo za cos dodatkowo placic to byloby to juz zdzierstwo.

Gratuluje udanych wizyt. Cudowne wiadomosci

Swietnie w tej Hiszpani. Szczególnie jesli kobiety sa zadowolone i maluszki maja taka opiekę :)
Ja w UK rowniez płace za dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne prywatne ale ono niestety ( niewiadomo czemu) nie obejmuje opieki ginekologicznej w czasie ciazy :( szkoda
 
senność to chyba większość z nas meczy. U mnie tak samo, nie moge sobie poradzić. A najśmieszniejsze jest to, ze jak sie przebudze to wcale nie cZuje sie lepiej- wręcz odwrotnie, chciałabym kontynuować :p. Szkoda, ze w UK nie mozna isc na zwolnienie z okazji ciazy :(

PS chyba ze ktorAs z dziewczyn z UK przerabiała juz to i wie cZy jest jakas możliwość aby taki zwolnienie otrzymać?

Buziaki dla przyszłych mam :)
 
senność to chyba większość z nas meczy. U mnie tak samo, nie moge sobie poradzić. A najśmieszniejsze jest to, ze jak sie przebudze to wcale nie cZuje sie lepiej- wręcz odwrotnie, chciałabym kontynuować :p. Szkoda, ze w UK nie mozna isc na zwolnienie z okazji ciazy :(

PS chyba ze ktorAs z dziewczyn z UK przerabiała juz to i wie cZy jest jakas możliwość aby taki zwolnienie otrzymać?

Buziaki dla przyszłych mam :)

Kochana ja jestem na zwolnieniu. Poszlam do prywatnego polskiego ginekologa i powiedziałam że raz już poroniłam i teraz się boję. Dostałam progesteron. I jako że pracuję chodząc cale 10 h i dzwigajac ciężkie rzeczy wpisał mi zwolnienie na miesiąc. Chciałam od niego tylko notkę że jestem w ciąży bo pewnie na słowo by mi nie uwierzyli, ale nie mógł mi dać bo to był dopiero 4 tydzień więc jeszcze nic nie widział wiec tak oto dostałam zwolnienie na miesiąc :) A od gp myślę że mogłabyś dostać jak byś powiedziała że wymiotujesz jak kot i nie możesz się z domu ruszyć- znajoma tak dostała na 2 tygodnie.
 
Witajcie dziewoje :-) Na wstepie gratuluje wszystkich udanych wizyt i witam nowe mamuski :-) im nas wiecej tym weselej czyz nie ? :-)
Trudno was nadrobic kochane moje, szczegolnie jak sie czlowiek czuje jak czuje :-) Moj urwis chyba dzis nadrabial zaleglosci... WSZYSTKO MNIE BOLALO :wściekła/y: Macica, jajniki... myslalam ze oszaleje :-) I nudnosci wieczorem... No koszmar, czy tylko ja jestem taka dziwna i mam nudnosci tylko wieczorem ? :-) Jakie to cudowne moc sobie ponarzekac :tak: Tylko nie bierzcie tego na serio, wiadomo ze nie czuje sie rewelacyjnie ale przeciez do sierpnia trzeba wytrwac :-)
5ego chyba sie nie zalape na wizyte bo w przychodni, w ktorej przyjmuje moj gin jest strajk :-)
P.S. dziewczynki, obetniecie mi cycory? ladnie prosze :zawstydzona/y:
 
reklama
Ja tez mam zwolnienie na miesiac i bd przedluzala ale chyba ost miesiac bo troche chce popracowax choc sie boje bo 2 razy stracilam :( a dzis mnie cos niedawno przestal bolec brzuch mam nadz ze nic sie nie dzieje i poprostu malenstwo rosnie obby !!
 
Do góry