reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cześć dziewczyny :-)

Magnus92 tak wlasnie sobie o Tobie myślałam jak się czujesz i jak wczorajszy dzień w pracy przezylas?! Kuruj się kochana, odpoczywaj, porządki nie uciekna.

Ze spaniem nie mam problemu tylko zauwazylam ze chetniej rano wstaje niz jak wstawalam do pracy :-)
Ja jak wracalam do normalnosci po poronieniu to mialam problem z zasypianiem i wtedy pomagala mi muzyka np Enya - tak mnie wyciszalam ze usypialam juz przy 3 utworze :-)

Mnie niestety dalej kaszel okrutnie meczy zwlaszczaa jak klade sie do lozka to tak mnie dusi ze az mi nie dobrze a zeby tego bylo malo to wczoraj dopadla mnie rwa kulszowa ehhhhh juz mam dosc :-(
 
reklama
Lucalew oj biedna odpoczywaj nalezy sie nam :) faceci odwalili swoja robote ;) a my teraz musiny znosic to wszystko ale coz dla maluszka :) cos za cos przynajmnoej nie znaja oni tego niezwyklego napewno uczucia noszenia pod sercem malenstwa kopniakow i wogole tej magii ciazy :)
 
Starajaca25 oj nie znaja :-) powiedzialam mojemu ze w nastepna ciaze to on zachodzi hihihi Nie moge narzekać bo moj bardzo mnie wspiera i pomaga ale bolu i dolegliwosci nie jest w stanie.

Kasietta jestes z Trojmiasta? Gdzie mieszkasz jesli moge spytac? Ja w Gdyni :-)
 
starajaca25 ja od zawszę śpię na brzuchu i póki mogę to w tej pozycji mi najwygodniej:-) a później najlepszą pozycją jest spanie na lewym boku, wtedy jest chyba najlepsze ukrwienie dla matki i dziecka.. No cóż trzeba się przemęczyć ;-)dla wyższego dobra. Spokojnie zobaczysz swojego skarba i się uspokoisz, będzie dobrze!

Fiołeczka89 mnie piersi zaczęły boleć jeszcze zanim test potwierdził ciążę i tak mi zostało. Najbardziej jest to uciążliwe podczas mycia, a mąż w ogóle nie ma do nich dostępu ku jego niezadowoleniu:-D

magdus92, loveboiled współczuje problemów ze snem, ja z kolei śpię jak zabita no przynajmniej do 9 rano:tak: a w nocy nawet małej nie słyszę jak mnie woła "mamusia sikuuu!!!" dopiero ruszam się jak mój mnie szturchnie:-D

lucalew hej:-) oj ten twój kaszel, a byłaś z tym u lekarza???

kasietta jak ja bym chciała mieszkać nad morzem, no zazdroszczę no :blink:ale ja muszę jechać ponad 300 km chociażby do szczecina a drugie tyle do gdańska no ale kiedyś zrobimy sobie taką wycieczkę jak dzieci będą większe.

justyska88 - witaj, zaraz dodam cię do listy :-) o widzę że ty mój rocznik?

No ja właśnie zjadłam rosołek :) nie chcę wam robić chęci ale był pyyyszny!! :-D:-D
 
reklama
Beata88 nie bylam ale w srode mam wizyte u diabetologa wiec jak nie przejdzie mi ten kaszel to zapytam ja co moge bezpiecznie brac. Powiem Ci ze mieszkanie nad morzem jest fajne te mewy, szum morza itd ale prawda jest taka ze nie docenia sie tego i ja tylko jak jest cieplo czasem chodze nad same morze na spacery :-)
Rosolek mniam :-)
 
Do góry