reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lucalew a daj spokoj.... Pravowalam do 22 a od 19 to juz nie wyrabialam na kregoslup bo caly ten czas na nogach bylam... Ale porzadki ida ku koncowi bo male mieszkanko mamy takze jest ok :) ty lepiej hektolitrami syrop z cebulki pij i herbate goraca !!
Tez mi piersi dokuczaja, szczegolnie w staniku :(

Justynka witam i gratuluje :)
 
reklama
Mnie tylko na poczatku piersi bolaly, teraz juz nie. W poprzedniej ciąży nawet mi nie urosły teraz pewnie tak samo będzie
 
Magnus92 to prawda male mieszkanie mniej sprzatania:-) ale tez musisz mi obiecac ze juz reszte dnia bedziesz odpoczywac :-)
Pije kochana ten syrop z cebuli, wode z cytryna, imbirem i miodem to moj calodzienny napoj :-) Jest lepiej ale najgorzej mnie dusi jak sie klade, katar tez mniejszy ale najgorsza teraz ta rwa kulszowa. Oj oby wszystkie dolegliwosci szybko minely a bedzie cudnie :-)
 
Ja ciagle bym spala ale moj synek budzi sie w nocy wiec ciagle sie nie wysypiam... Musze go odstawic od piersi a na razie w ogole nam nie wychodzi :-(

Ciesze sie ze niedlugo swieta a potem planujemy z mezem wyjechac na kilka dni z synkiem i troszke odpoczac :-)
 
Ostatnia edycja:
magduś oj wiem co to praca stojąca. Ja ja nie byłam w ciąży i stałam przez 8 h to mi za przeproszeniem nagi w du** wchodziły i dół kręgosłupa bolał:-( ale to pewnie przez pierwszą ciążę ten kręgosłup mam taki wrażliwy, ciągle tam taki ucisk czułam..

loveboiled mi tez urosły ale później wróciły do dawnego rozmiaru a tak się łudziłam że takie pozostaną:tak: taa chciała bym :)

Siloe a twój synuś ile ma bo nie pamiętam czy pisałaś czy nie? ja moją karmiłam tylko przez miesiąc teraz będę walczyła o każdy dzień!
 
Cześć Dziewczynyyy!
ależ mi Was brakowało!
Ja jestem bo wypadowym weekendzie, koncert, ploty i dużo dobrego jedzenia.. Musiałam się przyznać oczywiście bo moje dziewczyny dziwnie patrzyły, gdy zamówiłam w pubie wodę...;)
Witam wszystkie nowe Mamy!
Dużo zdrowia dla chorujących, pracujących, niewyspanych i tych z mdłościami... czyli dla Wszystkich :-D
Już nadrabiam wszystkie Wasze posty...
 
reklama
Do góry