reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Kobietki i tego sie trzymajmy MUSI BYC DOBRZE BOG NAD NAMI CZUWA JA W TO WIERZE choc strach robi swoje prawda ja 16 znowu mam wizyte co sie dzieje u naszego malenstwa trzymajcie kciuki za dobre wiesci bo na chwile obecna czuje sie bardzo dobrze :) oby tak do sierpnia
 
reklama
Dzięki za przyjęcie do Waszego grona:) Mam 25 lat, to moja 2 ciąża. Synek w marcu skończy 5 lat:) Ostatnią @ miałam 13.11 czyli wg kalkulatora termin porodu na 20.08.2015. testy wychodzą pozytywne z krwi także :) Do lekarza jestem umówiona na 08.01 ale chyba nie wytrzymam tak długo...
 
Ja w domu nie robie nic bo to dopiero poczatki ciazy tzn 5 tydz i boje sie stracic a juz 2 razy to przezywalam wiec wole nie ryzykowac i siedziec grzecznie odpoczywac
 
reklama
Fiołeczka - witaj


ewelinka – super że po wizycie dobre wieści, kciuk oby ten torbiel zniknął sam


starająca – pewnie że odpoczywaj jak masz taką możliwość, zwłaszcza że to dla dobra dzidzi
 
Do góry