reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Witam nowe mamusie :)
Jak miło bylo was poczytać wszystkie - nadrobilam wcxorajsze zaleglosci:D Gratuluje cudonych info I pierwszych wizyt. Ja juz tez nie moge sie doczekac do 27 grudnia by zobaczyć dzidzie. Usg w PL bo tu dopiero na 22 stycznia mam.
A tymczasem wczorajszy dzien okropny, nudności, ból glowy I piersi, ciagle śpiąca I na dod wysypka uraczyla mnie swoja obecnością- pewnie uczulenie na proszek (?)
Ech I jak tu sie pakować?
A to juz w sobotę wyruszamy na święta:)
 
Dzień dobry :-) Jak Wam mija dzień? Ja umylam okienka a teraz leże i odpoczywam, jak m wróci to powiesi firanki.
3mam kciukasy za dzisiejsze wizyty :-)
 
Powiedzielismy wczoraj małemu ze będzie miał brata albo siostrę, ucieszył się ogromnie. Dzisiaj dawał mi tabletki i w pewnej chwili przystanal i mówi "mamusiu a jak te tabletki trafia do brzuszka dzidzi i jej się cos stanie?" Kochany bąbel, będzie z niego super brat:-)
 
beata88 do PL- do mamusi I tatusia:D bo ja z tych co w UK mieszkają
Fioleczka89 ja dzis w pracy, ale skupuc sie nie mogę na niczym:)
Tyle emocji we mnie i dzisiaj jeeeeszcze bez nudnosci- huraaaa!!
 
akuku, dwoch chlopcow. jozio 9 lat i luai 7 latek.

happymum, mojemu lulowi pry kaym skurczu stawalo serducho. kilak meisiecy pozniej operacje mial na zatoki i migdaly, to reanimowali go pry zmnie, bo nei z tego ni zowego znow serducho sie zatrzymywalo. ma delikatna arytmie, w czym oczywiscie angielscy lekarze nie widza totalnie nic zlego i niewartego nawet raz na rok sprawdzenia, mimo ze seruszko go czasami pobolewa.

starajava, cycki to po zdjeciu stanika mam ochote odciac tak mnei bola ;) ale rano jak sie budze nic, blogostan ;)

beatka, ja mojemu mlodszemu kask w pewnym momencie zalozylam. on mial tak poyluczona glowe, bo jak sie nie przewrocil to gdzies ja wcisnal, w koncu trzeba wszystko zobaczyc nie? ;) i kask nosil jakies 3miesiace. ja spokojna, dziecko niepoobijane (przynajmniej w glowe ;) )
moze warto rozwazyc. szkoda nerwow.
 
reklama
Fioleczka ale suuuper brat;)

U nas bylo tak ze z 2-3 tyg temu Victorek rysowal kartke swiateczna i narysowal mnie z dzidzia w brzuszku i mowil ze to dziewczynka... jak im powiedzialam yo Alex na poczatku spojrzal na moj brzuch i mowi niee ;) ale sie baardzo ucieszyli obydwoje tylko alex nie chcialbuwierzyc. Pokazalam mu test ciazowy wytlumaczylam jak i co i uwoerzyl.
Viki juz caluje brzuchol ;) hehe fajnie ;)

Ja juz nawet za wozkiem sie ogladam blizniaczym zecz jasna bo emil maly i przy starszakach tez blizniaka uzywalam ;)
 
Do góry