reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Happymum tak 4 -te .. dodam ze planowane z pelna swiadomoscia co mnie czeka .. juz 2 z mala roznica wieku mam :)

Wcale sie nie dziwie ze to najszczesluwsze dni :):)
 
reklama
Akuku - super! Jeszcze raz napisze ze podziwiam, sama mam 4 braci i przyrodnia siostrę ale dla mnie dwójką to max.
Moj synek sie dusił w brzuchu, przez kilka sekund nie bilo mu serduszko wiec to ze z nami jest i jest zdrowy uwazam za cud
Starająca-ja raz farbowalam i było wszystko ok, za drugim razem juz przy mieszkaniu farby zaczęłam sie zle czuc , uznalam to za zly znak i zrezygnowalam.
 
Happymum to tez duzo rodzensywa masz.
Aa i ja tez mialam miec 2 i mowilam ze wiwcej nie..po 2 latach od drugiego znowu mi sie zachcialo ..a po 3 taj do pary..tak wiec jigdy nie mow nigdy choc ja wiwm ze u mnie juz bedzie pas !! Chociaz po 3 mial bbyc juz pas... no ale .. heheh

Sie zastanawiam czy kupic jeszcze test ciazowy i zrobic by sprawdzuc czy to nie pomylka jakas...tylko jeden robilam.
 
Witam! Czy moge dolaczyc? 2 dni temu wyszly mi 2 pozytywne testy mimo ze okres mam dostac dzis ! Jak sie tylko dowiedzialam od razu umówiłam sie do ginekologa, poniewaz raz juz poronilam. W sobote mam eizyte, co prawda nie bedzie jeszcze za duzo widac ale moze dostane jakies wspomagacze :)
Termin porodu mniej wiecej 28 sierpien, w dzien urodzin męża. Trzymajcie && zeby @@ nie przyszla dzis !!
 
Witam się i ja :) Jestem mamą rocznego Łukaszka i wygląda na to, że kolejna dzidzia w drodze :) beta hcg 714 :) dziś wizyta u lekarza. Pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki
 
Witam się dziewczyny. A ja wczoraj miałam chwilę strachu :-(
Moja córka tak się wyglopiala tańczyla i kręciła się w kółko aż straciła równowagę i rąbnęła tyłem głowy w szklany stolik :-:)-( Krew leciała ale na szczęście to tylko małe rozcięcie. Zawsze jakieś przygody nam sprawia, nie usiadzie spokojnie tylko wszędzie biegiem. Taki niespokojny duch kiedy jej to przejdzie? Ech. .
 
Beata-mój syn twz taki jest cały czas szaleje, pierwszy raz rozbił głowę jak miał 1, 5 roku, na razie mu nie przechodzi, wręcz odwrotnie bo im starszy tym bardziej szaleje
 
reklama
A ja się martwię czy jakiegoś krwiaka od tego nie będzie miała czy coś:-(no wszędzie jej pełno. Nie jest się w stanie wszystkiego dopilnować, ale i tak mam wyrzuty sumienia. Niby guza nie ma dzisiaj bo wczoraj jej okłady robiłam
 
Do góry