reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
To moja pierwsza ciąża w UK wiec zero rozeznania. Choc na kilka wizyt juz mnie umowiono w tym z gin :O Pierwsza wizyta z polozna umówiona na 11 tydzień, usg w 12 tyg. Ale w PL ide zobaczyc moje bobo juz 27 grudnia- nie moge sie doczekac :)
 
No tez się dziwie kochana. Wczoraj dostałam pisemko. Moze dlatego że mialam problemy z szyjka w poprzedniej ciąży I usuwane nadzerki kilka lat temu, a wspomnialam o tym GP. Zaskoczona jestem ale idę -nie będę narzekac:D
 
Hey dziewczyny

Ale się dziś wkurzyłam !!! Jutro miałam mieć wizytę i zadzwoniła położna, że doktor się rozchorował i następny termin ma na styczeń :[ a ja tyle czasu czekałam na wizytę! I musiałam się umówić prywatnie do innego lekarza, zamiast 80zł, to 150 zł :[[[ I do tego jak ja zrobię te wszystkie badania? Od tego kolesia na 90% dostanę skierowanie na płatne badania. A możliwość na nfz będzie dopiero w styczniu czyli ok 10-12 tyg, to będzie za późno na te badania co? :( A no i wizyta u tego innego kolesia we wtorek na 16:30 ;/

Witam wszystkie nowe mamy i 3mam kciuki za nadchodzące wizyty!
 
Muffi sle cie zalatwili.
Mi sie wydaje ze nie powinno byc za pozno.
Mi wczoraj lekarz wypisal skierowanie na analize krwi i mam ja zrobic jak bede w 10 tyg. Sa tam m.in badnia na hiv, rozyczke, i genetyczne na zespol downa.
 
Ja tez nie prędko będę miała robione badania tylko nie pamiętam w którym tygodniu mi pobierali krew w pierwszej ciąży
 
reklama
Hej, no więc mam w macicy pęcherzyk 5mm :) serduszka na razie nie widać, następna wizyta 29.12, wtedy ma być już widoczne serduszko, niech ten czas szybciej płynie :)

Ja chodzę prywatnie do lekarza, a od pracodawcy mam pakiet w lux med - poprzednią ciążę chodziłam tam równolegle, aby mieć badania za darmo, i w tej również tak planuję - po prostu nie mówię, że chodzę gdzieś indziej.

Akuku - byłam na listopadówkach 2013 :)

ja też już rozmyślam co i jak to będzie, jaki wózek, chyba taki rok po roku kupię, bo mój synek będzie miał niecałe 2 latka, ale jeszcze trochę czasu jest...

ja na razie nie mam objawów, tzn. senność w dzień trochę, a bezsenność w nocy, nabrzmiałe piersi i ból podbrzusza. Ale w poprzedniej ciąży nie miałam mdłości i na to samo liczę w tej :)

Muffi nieciekawie, tym bardziej, że człowiek czeka na wizytę... a może spróbuj do kogoś na nfz się innego zapisać, możę ktoś zrezygnuje, albo że w ciąży jesteś, to szybko Cię przyjmą...
 
Do góry