reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

haha dokladnie.


moj starszy syn jak mial 5.5roku wyciagnal reke pry zotwartym oknie.... ocyzwiscie angielskie okna zsuwane na dol. spadlo i odcielo mu kciuka...
kurs ratowania zycia i pierwszej pomocy powinien byc w szkole sredniej ;)
 
reklama
Drogie mamusie :)
Jestem ogromnie wdzięczna każdej z Was, która znajduje na to chwilę na wypełnienie ankiety (dostępna w działce ankiet). Jestem położną całym sercem i u kresu studiów psychologicznych, bez waszej pomocy nie udało by się ich pozytywnie ukończyć.

Gorące dzięki wszystkim mamom, które już wypełniły ! Każda ankieta jest na wagę złota! <3
 
Ostatnia edycja:
littleme, a gdzie mieszkasz?

my jutro lecimy do polski, doczekac sie nie mozemy.

foleczka, ale kochany ten twoj maluch! ja moim dzieciom niestety nie moge powiedziec jeszcze przez 10tygodni (do sprawy sadowej)
 
hej,

Ja jestem taaaka chora że ledwo żyje i jeszcze mdlości mnie męczą...:confused2:

Anney - o rany! straszne co piszesz...a przyszyli syniowi kciuka??

Ja dziś powiedziałam siostrze swojej...:-Dnie mogłam się powstrzymać...a wieczorem zadzwonie do rodziców...:tak:

Dziewczyny czy Wy chodzicie prywatnie do lekarza czy na nfz? czy tak i tak? ja zamierzam chodzić prywatnie...tylko przerazają mnie ceny badań..i pomyslałam zeby po skierowania na badania chodzić do gina na nfz...ale nie wiem jak to rozegrać...macie jakieś doświadczenie??

Milego dnia!
 
lizosomku, tak, przyszyli. mial operacje kolejnego dnia,, 36szwow, gdyby nie fakt, zze czesc opuszka obumarla i musili scinac martwa tkanke, nie byloby widac,ze mial odciety paluszek. do dzzis kochany moj pamieta to.

ja chodze na raie prywatnie, bo w uk to ciaza sie zainteresuja tuz przed usg w 12 tyg ciazy ;) ale inne badania robie na nhs.
bete i dotychczasowe wizyty prywatnie.
 
A ja cierpliwie czekam tak jak w pierwszej ciąży :) ale ja sobie chwale nhs w pierwszej ciąży miałam robione ze dwa dodatkowe usg bo miałam mały brzuszek i sprawdzali czy synus dobrze przybiera na wadze :) a w 16 tygodniu poszlismy prywatnie na usg 3D i wtedy się dowiedzielismy ze będzie synus, dostalismy pełno zdjęć i film na płycie no ale trochę nas to kosztowało..
 
Jezu anney no co ty opowiadasz z tym palcem ja to bym odrazu na zawał zeszła, taka jestem przewrażliwiona jeśli coś się dzieje mojemu dziecku. No ale wiadomo wypadki są nieuniknione:-( nikt nie jest w stanie dopilnować ruchliwego dziecka 24h. Dobrze tylko wiedzieć jak się w takiej chwili zachować
 
reklama
Chociaż przez jedna położna skonczylam z anemia bo zamiast mi powiedzieć ze mam się umówić do lekarza po żelazo bo juz ledwo co jest w normie to powiedziała ze jest ok i później po porodzie dużo krwi stracone i anemia..
 
Do góry