reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

no drugie jest chyba bardziej ekscytujace pod wzgledem plci ;-) chociaz wiadomo,ze kazda z nas czeka z niecierpliwoscia na usg i nie wazne czy to pierwsze, drugie czy piate :tak:
 
reklama
oficjalnie potwierdzam ze jestem w ciąży :D wlasnie udało mi się znaleźć serduszko !!! trochę się natrudziłam bo jest jeszcze bardzo niziutko :) ale ladne bilo--slyszalam swoje i w tle dzidziunki :) Serduszko bilo raz 135 a później powyżej 150 :) jutro dluzej pocwicze :D aaa jak się ciesze ze mi się udało :)
 
Witajcie dziewczyny, przyjmiecie "nowa" mamusie? :)
O ciąży dowiedziałam sie DWA TYG TEMU, w tamtym tyg miałam usg i słyszałam juz serduszko, az płakać mi sie chciało na tym fotelu u lekarza z wzruszenia.. Teraz jestem w 9 tygodniu, termin mam na 27 sierpień :) To będzie mój pierwszy dzidziuś, wiec jeszcze niedowierzam, ale tez cieszę sie i obawiam jednocześnie..
 
Loveboiled wlasnie sie naczytalam ze wg pielegniarek i ich obserwacji tetno 140-160 to dziewczynka. Jezu ja bym sie zesrala ze szczescia ! Sorry za wyrażenie ale serio. Az mam motyle w brzuchu!

Bunia witaj.. ;)

Jezu dziewczyny ja nie wytrzymam z plcia do 20 tyg.. odkladam kase na usg ;) pojde jakos w 16 tc ! Jak powie ze chlopak to nie zaplace :D hahaha zart.

Z chlopcami bilo serduszko ok 130 ..tylko nie zawsze mi polozna mowila.. teraz bede pytac i sama w domu spraedzac codziennie ;) jejku dziewczyny jest maciupka nadzieja na warkoczyki !! A tu urodzi się mala chlopczyca hue hue.
 
Hej laski. Produkujecie jak szalone. Ja wole bb bo z doświadczenia wiem ze jak sie przejdzie na fb to bb umiera. Czesc osob przestaje zagladac bo fb wygodny. A szkoda bo tutaj sie poznalysmy i fajnie byloby to tutaj kontynuowac a fb jednak troche tworzy podzialy.

Akuku z całych sil zycze Ci tej dziewuszki.

Zaneta - nadzieja umiera ostatnia. Trzymam kciuki.
 
Ja się czuję lepiej na Fb, ale dostosuję się.
Anney, miejmy nadzieję, że to ostatni taki Twój pech z lekarzami. Post doca chcę robić z mojej dziedziny, czyli biologii rozwoju myszy. Na University of Manchester jest taka Polka, która jest szefową grupy i się znamy. Mam nadzieję, że się uda, ale w nauce to nigdy nie wiadomo, czy, kiedy i gdzie się grant dostanie.
Oj, chciałabym poznać jutro płeć, ale jak nie, to poczekam, tak jak wytrzymałam do 11 tyg. z pierwszym USG.
Niedawno czytałam artykuł, że w polskich szpitalach czasem dają takie paczki prezentów dla świeżo upieczonych mam, ale jednocześnie wyłudzają dane osobowe i potem zasypują reklamami, więc na pewno będę ostrożna, chociaż pewnie fajnie by było dostać parę drobiazgów. Pewnie jak będzie okazja, to wezmę, ale nie podam szczegółowych danych.
 
JInx niestety tak jest ja nieswiadoma tego podpisalam wszystkie zgody w szpitalu po narodzinach Zuzi zeby otrzymac paczki a pozniej przez dobry rok wydzwaniali do mnie w kazdej mozliwej sprawie.

Macie jakis sprawdzony sposob na kaszel u ciezarowki ? ;) mloda mnie zarazila, jestem zapisana do lekarza rodzinnego na dzis ale pomyslalam ze moze tez znacie jakies domowe sposoby :)
 
reklama
Witajcie mamuski, podczytuje was prawie od poczatku ale jakos nie moglam sie zebrac zeby napisac:) dzis zaczynam 14 tydzien, to moja pierwsza ciaza wiec stres ogromny. Fajnie sie was czyta czasem juz nie mam sily sie smiac :D gratuluje wszystkim mamom:)
 
Do góry