reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Hej. DziewcZyny dzięki za kciuki :-). Jestem w szpitalu. To były wody.Odeszły i nadal odchodzą zresztą heh. Zła wiadomość to taka że SkurcZe bardzo słabe A właściwie żadne. Jeśli w nocy się nie rozkręcić to rano dostanę kroplowke. Jeśli po kroplowce nie ruszy to będą inaczej kombinować. Nie mialam usg ale położna mówi, że dziecko duże BedZie ,nie planują cc. Mały jest bardzo wysoko niestety. Także będzie ciężko, ale fakt że już jutro daje mi powera.
 
Lilija trzymam kciuki!
Ja tak samo mialam z Emilkiem. Duzo chodzilam i wlasbie pozycja na czworaka nogi szeroko i sie kolysz przod tyl. Wtedy dziec w kanal schodzi ! Bedzie dobrze ;);)?
 
Lilija no to kciuki za jutro!!! Oby sie szybko rozkrecilo i najlepiej bezbolesnie; )
Cinamona moze faktycznie cos nowego w diecie. Kropelki na gazy mu podawalas. Moze wcale nie jest glodny az tak bardzo tylko brzuszek go bolo i próbuje sie uspokoic przy piersi. A tam mleczko ciagle leci wiec jest przepeplniony i go brzusio dalej boli i ulewa. Takie bledne kolo. Ech na pewno mu minie. Tylko to okropne pytanie kiedy???
Fioleczka czemu myślisz o mm ? Mała ma kolki? Jesli tak to mm nie polesza sytuacji niestety.
Gdzies tam wycxytalam ze najgorszy jest 3 dzień, 3 tydzien i 3 miesiąc ;)
 
Jea! Ha ha ha dam czadu! Najważniejsze aby mój skarb wyszedł zdrowy, a ja siebie już jakoś poradzę z bólem.
Skacze na piłce, położna się śmieje że napierdzielam hehe. Poproszę o jakiś podkład żeby zrobić ćwiczenie od Akuku, ale najpierw zjem i wypije herbatkę bo to ostatni dzwonek , nie wiadomo co będzie rano
 
Lilija kciuki aby szybko poszlo!!!

Dzieki za rady. Nie wiem czy to sie nie dzieje jak nerwowo je. Bo teraz przed 21sza zjadl spokojnie, raz czy dwa mu sie odbilo ale nie ulal nic i zaraz zasnal.
Tylko nie wiem co mam zrobic zeby tak nerwowo nie jadl...
Kropelek jeszcze mu zadych nie dawalam.
Ale bylam dzisiaj na chwile u mojej fizjo i ona troche pomasowala mu brzuch i powiedziala ze cos tam mial twarde i mial gazy.
Ona jest super specjalistka od masazy i malutkim dzieciom tez robi. Jak beda problemy to bede do niej z bakiem chodzic. Ale oby nie trzeba bylo...
 
reklama
Lilija - trzymaj się! Miałam identycznie w 1 ciąży. Wody odchodzily i brak totalny skurczy i młoda wysoko byla. Po oksy się rozkręcily ale niestety mega bolesne. Powodzenia!
I koniecznie zjedz coś!

Cinamona - a fizjo pokazała Ci jakiś masaż na brzuszek? Może jak będziesz codziennie robić to pomoże. Warto spróbować.
 
Do góry