reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
nie wydaje mi sie. rozwarcie 2.5 cm jest. szyjka skrocona jest. skurcze nieregularne sa. ale Malego jak nie bylo tak nie ma :))
 
Zuza dokładnie, zaraz możesz wracać. W sali obok jest dZiewczyna, która przyjechała z regularnymi skurczami, a u mnie nic nie było, wszyscy się patrzyli na zapis z politowaniem. Teraz miałam kolejne ktg , skurcze co 7 minut dochodzące do 100, a u niej zaczęły znikać.
 
Trzymam kciuki trzymam niepuszczam dawajcie znać && :)

U mnie sie w czwartek w nocy zacznie Eh.. Nie wiem czy sie ciesze ze to juz, z jednej strony tak a z drugiej nie..
Moj od wczoraj zamiast w pracy to spędza czas z .. Bratem który jutro (dzieki Bogu) wylatuje juz do pl.. Ja wczoraj cały dom wysprzątałam oprocz podłóg bo juz nie miałam siły na nie, dzis tez niezbyt.. Oczywiście ja sie nie liczę i to ze ja potrzebuje żeby mi pomogl łóżko dobrze zaścielić bo mi cieżko to "musi byc teraz?", chciałam zeby mi walizkę mała przyniósł z piwnicy bo nie wiem gdzie leży zeby spakować rzeczy do szpitala bo do mojej sportowej torby nie będę upychać to "a to juz co potrzeba?".. Nie gadam z nim prawie wcale bo jak go widzę to mi sie tylko płakać chce ze zamiast byc teraz ze mną i spędzać czas i wspierać jakos pozytywnie przed "dniem zero" to wszystko na odwrót.. Rolety przyszły do młodego pokoju i zegar i naklejki.. Ale przecież sa "ważniejsze rzeczy".. Jutro fotel ma byc i chyba napis z imieniem w czw.. Szczerze wam powiem ze cos mnie trafia.. Wkurza mnie to ze zamiast jak dziecko bedzie siedzieć w domu (zwłaszcza ze urlop ma niepłatny.. I miał od czwartku byc w domu i cały przyszły tydzien) to nagle od pon siedzi bo przecież brat przyleciał i wogole.. Dajcie spokoj..
I nagle sie dowiedziałam ze jutro wylatuje juz koło 4 i bedzie juz dla mnie nosz K...
 
reklama
Akuku moja córeczka ważyła 3300 a teraz 3750! Myśle, ze waga nie miała takiego wpływu. Ja przy córci czułam bóle parte i one ulgę dawały, teraz nie czułam w ogóle partych i parłam na maxa bo po prostu miałam już dość tego bólu. Położna powiedziała, ze mały sie trochę za szybko urodził. Dla mnie to szybko nie było. Heh. O 24 byłam w szpitalu a o 6 urodziłam. Niby 6 h a jaka masakra.

Mały nie chce jeść. Az mnie to martwić zaczyna.

Mam takie hemoroidy ze szok!!! Jak boli!!
 
Do góry