reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lilia zaciskamy mocno kciuki! Ja mam dzisiaj dzień nerwów i córa i mąż dają do wiwatu. Tak bardzo bym chciała juz być po i nie myśleć o tym cały czas.
 
reklama
Lilija powodzenia ☺

Ja juz jestem na oddziale. Położyli mnie z Panią do jutrzejszego cc i z drugą, która miała cc wczoraj.
Miałam już dwa ktg, bo Julkowi skacze na nim tętno. Do rana będę miała jeszcze dwa. Mam nadzieje, ze wszystko będzie ok.
Lunera ja jestem na drugim piętrze. Nie spotkamy się, bo jutro u mnie wielki dzień ☺
 
Kruszka w takim razie i za Ciebie mocno zaciśnięte kciuki! &&&&

według dr do jutra powinnam urodzić, m mówi, że ma przeczucie że to będzie jutro, a ja wiem że nic z tego, nie ma żadnych oznak, żeby Leo chciał powitać ten świat w najbliższym czasie. Cóż z tego, że mam biegunkę, równie dobrze mogę ją mieć bo jem nektaryny, piję herbatę z mlekiem...i jak przez ostatnie tygodnie czułam, że to będzie lada dzień i wszystko mnie bolało tak od wczoraj nie boli mnie praktycznie nic (poza kroczem, ale zauwazylam ze tak mam po leżakowaniu na boku). Także idę pociupać z mężem w xboxa i lulu, bo nie na mnie kolej ;)
 
Kruszka jeszcze ewentualnie ze mną możesz się spotkać jak się coś rozkręci [emoji6]
Anciikowa mój już miesiąc temu obstawił, że urodzę 19.08. Ale by było gdyby trafił![emoji38] Już żaden ginekolog nie miałby u mnie autorytetu wróżbity tylko on [emoji16]
 
reklama
Do góry