reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Amor gratulacje!!! I wspolczuje porodu z horroru. Na szczescie masz to juz za soba.

Dziewczyny nie wiem co sie dzieje. Hugo strasznie dzisiaj je. Je na kilka razy i co troszke zje to zaraz sie prezy i placze. Biore go do odbicia i odbija ale tez ulewa i to duzo. I tak co chwile. Zje znowu troche i znowu musze go brac do odbicia i znowu odbija i ulewa i tak w kolko. W koncu nie chce juz jesc wiecej, poloze go na chwile jest spokoj i za chwile znowu placze. Biore go do odbicia odbija i ulewa.
Ech... Nie wiem czy to przejsciowe czy juz mu tak zostanie... Oby nie bo pora karmienia robi sie stresujaca...
 
reklama
Oj nie straszcie dziewczyny, bo moja ciąża jest dużo intensywniejsza i boleśniejsza od pierwszej i od dawna mam obawy, że poród będzie taki sam, oj nie chciałabym!

Amor pochwal się ile mały ważył i mierzył!!

Zuzzi i dobrze, że nie trzymają Cię dla zasady! Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :)
 
Ancikowa, wcale nie misi buc intensywniejszy. :)

Moja ciąża ta była najłatwiejsza ze wszystkich 3, a porod najintensywniejszy i najboleśniejszy bez dwoch zdań. Wiec nie ma
Reguły :)
 
Ancikowa nawet nie wiesz jak bardzo chcialabym takie wiesci napisac ! A najlepiej dac wam znac ze np wody odeszly lu skurczr takie ze to na pewno to.. ale niestety... ostatnia ciaza ma mnie wymeczyc i fizycznie i psychicznie tak bym nigdy wiecej naeet nie pomyslala o kolejnym dziecku.

Amor kurcze z tym popekaniem to faktycznie nie fajnie. A jaka roznica w wadze dzieci ?

Ja popekalam lekko tylko przy alexie.. pozniej juz nie.. ale Viki i Emil byli mniejsi od Alexa..a Ala ? Kto wie moze najwieksza bedzie...

Zuzzi wiesz ja mam mysli w glowie ze dziecko tylko mi rosnie w brzuchu a mogloby juz poza.. wiec nie dziwie sie ze o wadze myslisz. Trzymam kcouki by sie rozkrecilo cobys nie musiala sie w skurczach dlugo meczyc.
Jak czesto masz skurcze?
 
Moja niunia dzisiaj praktycznie co chwile się darła, w końcu płakałam razem z nią. Ja juz nie wiem jak jej pomagać, co jeść i czy czasem nie dokarmiać mm. ; (
 
reklama
Akuku czy dziwnie zabrzmi jeśli powiem, że jestem zmęczona i nie chce mi się mierzyć czasu pomiędzy skurczami?[emoji16] Do tego nie jadłam od 12.00 więc po obiedzie policzę.
 
Do góry