reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Amor jak sytuacja?
Ja mam od ok 3 godzin niebolesne skurcze. Najpierw nie mogłam godzinę zasnąć a teraz nie śpię, bo się wczuwam. Robię to na wpół śpiąc więc nie wiem co ile są i ile trwają, ale jak na takie "maluszki" to dość często i regularnie. Powiedzmy co 5 min i 15 sek skurcz. Na razie chyba to oleje co?
 
reklama
Hej,
Od 4.59 nie mogę zasnąć. Leżenie w łóżku zaczyna mnie doprowadzać do szału, ale brak koncepcji na tak wczesną godzinę powoduje, że leżę nadal. Zabawny w tym wszystkim jest fakt, że oczy mi lecą :D ale usnąć się nie da.

Amor, jak tam? Już po wszystkim?

Lidia kciuki za wizytę! &&&
 
Anney super ze u was tak pieknie i kolorowo. Tylko pozazdroscic:-)

Lidia kciuki za wizyte

Amor kciuki za szczesliwe rozwiazanie. A moze juz po?!

Jlnx mowisz ze za karmieniem nie zdarzylas obiadu zrobic haha skad ja to znam;-)

U nas nocka fajna. Maly pierwszy raz przespal ponad 4 godziny. Teraz sie cycamy. Mam nadzieje ze w dzien tez beda dluzsze przerwy i uda mi sie ogarnac moich baczkow zeby wyjsc na spacer
 
Amor Zuzzi jak tam?

Lunera pomyliło mi się. Ja trafię na położnictwo pewnie w srode pod wieczór,Was do tego czasu pewnie już nie będzie ☺

Za mną dluga noc, ciężko się spało z myślą, że to ostatnia noc w domu w dwupaku. M od dziś na urlopie. Tez nie może spać, za to Franek za nas nadrabia. Przyszedł o 5 i juz Go u nas zostawiłam, bo nie prędko dane mi będzie z nim spać.
Tak czy siak czas Go budzić, bo na 9 do klubiku.
Miłego dnia dziewczyny ☺
 
reklama
Anney ależ się przyjemnie czyta kiedy się tak wszystko układa, super! Oby ta bajka trwała wiecznie!

M jak co wtorek pojechał do pracy, w tym tygodniu musi być w firmie od wtorku do czwartku, akurat teraz kiedy ja się tak źle czuję...szkoda że tydzień wcześniej go nie potrzebowali.
Mam jakiś zwis psychiczny, niby wszystko ok ale odczuwam jakiś taki niepokój nie wiem z czego wynikający.
M mój nostradamus ma przeczucie że do dzisiaj urodzę, dr powiedział że do tygodnia (tydzień mija jutro), a ja coś czuję, że Leo jeszcze ich zaskoczy!
Oj tyle do zrobienia a tak mało sił! Chciałabym pomalować pokój Kubusia, ale drabiny nie mam ech
 
Do góry