reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Amor, kciuki!
Jak piszecie o sygnalach, to wszystkie moglyby byc poczatkiem...
Ja rano myslalam, ze to moze byc to, ale nie bylam pewna na stowe, ze to dzis moj dzien.
 
reklama
Po prysznicu jakby wszystko ucichło. A nie... Znow skurcz.

Nie wiem kiedy dzwonić do mojego M. nie chce zapeszyć i zeby sie specjalnie zwalniał.
 
Amor a mialas juz tqkie skurcze w ciazy ? Jesli nie to ja bym dzwonila i powiedziala ze ma by pod telefonem bo chyba sie zaczyna. Jak zaczniesz czuc je silniejsze lub czesciej to niech wraca. Wlasnie ile zajmie mu dojazd.. druga ciaza porod moze byc szybszy.
Tymbardziej ze Cie czysci..i sama czujesz ze to dzism wiec dzwon i niech wraca.. od ktorej masz skurcze ?
 
Wcześniej w ciazy miałam tylko takie twardnienie brzucha albo dwa skurcze i koniec. Teraz boli bardziej... Naprawdę bardziej. Byłam pewna ze po prysznicu przejdzie a sie nasiliły.

Moj M. ma 20 min z pracy do domu.

Poczekam godzinę tak jak mówicie i zobaczę jak będzie.

Najbardziej martwi mnie fakt, ze przy pierwszej córci miałam skurcze 3 dni i to wszystko bardzo długo sie ciągnęło. Nie chce by moj M. 3 dni w domu tracił na patrzenie na mnie.
 
reklama
Do góry