reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Moj M. o 12.30 będzie w domu. Czyli za godzinę. Do tego czasu muszę jakoś radzić sobie sama. Jak przyjedzie chyba kąpiel wezmę gorąca. Bez niego sie boje do wanny wchodzić.
 
amor mi pomogl tens i gaz, gaz bo oddychalam a tens masuje plecy pradem i odwraca uwage od skurczy, na skurczu podkrecalam moc a pitem zmniejszalam, dzieki temu do pelnego rozwsrcia siedzialam na pilce,
 
Amor, kciuki.
Gratulacje, Lunera.
U nas dzisiaj chyba większość dnia karmienie. Co zasnęła, to niedługo znowu, nie zdążyłam w końcu obiadu zrobić. Po południu udało się na spacer na bazarek przejść, a wieczorem pierwszy raza Kaja została z tatą. Nie obyło się bez histerii. Ona chyba ma taki sposób, żeby dać jej szybko cyca, jak tylko nie może złapać, to płacz. Na szczęście udało im się w końcu strzykawką nakarmić i uspokoić, ale W. miał szkołę życia, a ja czułam się jak wyrodna matka, kiedy słyszałam przez telefon jej krzyk. W sumie teraz myślę, że i tak kiedyś to musiało nastąpić i przecież ona musi czasem z tatą zostawać. Chyba też już mam ustabilizowaną laktację, bo piersi miękkie. Ciekawe tylko, jak będzie po nocy, bo mam nadzieję, że tak jak wczoraj, jednak w nocy to prześpi ze 4-5 godzin.
 
reklama
Lunera oj na sama mysl ślinka cieknie to nie dziwie sie ze cukier podskoczył trochę :) a ogólnie jak poziomy po porodzie? Szaleją bardzo?

Anney ciesze sie waszym szczesciem i mała księżniczka ;)

Amor i jak maz dojeżdża czy juz jest? Moze sie rozkręci juz całkiem &&
 
Do góry