reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Pozdrawiam Was dziewczynki z łóżka;)

Lunera,
Bardzo bym chciała wraz z Tobą dzisiaj rodzic ale jak widzisz nic sie nie dzieje.

Wzięłam długa kąpiel i sie relaksuje pod pierzyna. Nawet peeling stóp sobie zrobiłam! A co! Jeszcze planuje włosy wyprostować dzisiaj i bardzo dużo leżeć. Jak sprzątanie nie pomaga to po co sie męczyć? Zaczynam przestawiać sie na tryb leniucha.
 
reklama
Lunera kciuki zeby sie rozkrecilo.

Oj Magdus baby blues cie dopada[emoji19] wyrycz sie ile mozesz to naprawde pomaga.
Ja mam chwile zalamki i plakac mi sie chce czasem wiec placze i mi lzej.
Z Maja czulam sie duzo gorzej bo deprecha nie odpuszczala. Teraz jest duzo lepiej bo tak naprawde nie mam za duzo czasu na zamartwianie sie i dolowanie, chciaz cie powiem, dolki tez mam.
A co do zamartwiania to tak jak dziewczyny pisza. Musisz do tego przywyknac bo teraz juz tak bedzie. Bedziesz sie zamartwiac o wszystko. Tak to jest.
Kp sie nie przejmuj. Nie udalo sie i tyle. To akutrat nie powinien byc powod do zmartwienia. Ja w sumie tez nie wiem ile wytrzymam. Ja nie jestem stworzona do karmienia piersia. Maly ssak wiecznie mnie uwieszony, cycki wiecznie na wierzchu...
Ale narazie jest to dla mnie poprostu wygodniejsze niz przygotowywanie co chwile butelek.
W tej ciazy mowilam sobie ze chcialabym karmic min 6 miesiecy. Ale teraz juz nie jestem tego pewna.
Jednak brakuje mi tego zeby cycki byly tylko moje. Chcialabym od czasu do czasu napic sie lampki wina na wyluzowanie. A narazie nie moge.
Magda nasz plus karmienia mm. Maz moze zajac sie mala, nakarmic ja a ty mozesz chwile sie przespac czy zrobic cos dla siebie na poprawe humoru. Fryzjer, kosmetyczka itp. Czy poprostu wyjsc z domu sama na maly spacer.
 
IMAG1859.jpgIMAG1893.jpg A to mój synuś, dziś ma 8 dni. Codziennie jest lepiej, i mnie baby blues nie omija ale codziennie jet coraz lepiej. Jest bardzo grzeczny tylko dzis w nocy dal popalic ale kochamy go najmocniej jak sie da:)
 

Załączniki

  • IMAG1859.jpg
    IMAG1859.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 75
  • IMAG1893.jpg
    IMAG1893.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 74
My właśnie na zakupach w Auchan i Liroy Merlin. Chcemy kupić zasłony i firany do salonu. A zbieramy się z tym już chyba ze dwa lata! wstyd [emoji6]
Po zakupach wybieramy się na randkę do pubu nad Wisłą na leżaczki przy muzyce na żywo. Randka to moje "zarządzenie" bo prawdopodobnie w najbliższym czasie to ostatnie takie spotkanie we dwoje [emoji4]
Tak szczerze mówiąc to tylko ze względu na tą randkę nie nawrzucałam dziś mojemu. Generalnie nic złego nie zrobił tylko niechluj jest większy niż ja i mnie cały dzień wpienia jak zostawia po sobie bałagan, bo wczoraj sprzątaliśmy. Na dodatek niedokładnie odkurzył, a przecież mu nie zwrócę uwagi bo : 1) więcej tego nie zrobi, 2) jest ryzyko że powiem za dużo i nici z miłej atmosfery wieczorem. Tak więc cały dzień zagryzam zęby. Wiem, że to błachpstka, ale chyba hormony mnie nakręcają...
 
reklama
Evelinkua gratuluje potrojnego szczescia. Super ze maluchy w dobrej formie to i ty szybciej dojdziesz do siebie. Zdrowka duzo i kciuki nadal za was trzymam

Lunera kciuki oby akcja sama sie rozkrecila i to jeszcze dzis

Lilija a czy cos cie niepokoi? Zle sie czujesz? Maly nie ruchliwy? Bo koniecznosci jechania ogolnie nie ma ale jesli jestes niepokojna z jakiegos powodu to lepiej sprawdzic

Ooo jakie chlopaki slodziaki:-)
Czym wy je karmicie ze tacy weseli;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry