reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zuza pod Poznaniem a więc pewnie to ta sama hehe

Ancikowa, no tak,dlatego myślę że.to ten typ który charakteryzuje się dystansem wobec ciężarnej. Jeszcze troszkę :-)
 
reklama
Umieram!!!!! Jest mi tak goraco, padam po calym dniu i juz czekam tylko na sen. Ale jak tu spac w taki upal. Jak okno otworze to jutro nic nie powiem, juz i tak zatoki zawalone i ledwo oddycham.

Co do m - to moj tez sie dzis popisal, nawet nie chce mi sie o tym wspominac, bo zaraz smutno sie robi. Poki co zapadla miedzy nami cisza.

Lidia, Anciikowa, tule!
 
To dziś taki dzień z tymi m :( mój mi też zrobił przykrość tylko on nie przeprasza, nie rozmawia o tym tylko stara się potem załagodzić i bez masła by do d* chciał wejść a mnie to dopiero.drażni.
 
Ech ci faceci zamiast na tę końcówkę stać się dla nas wsparciem to mam wrażenie, że właśnie teraz najbardziej nas ładują...:/ mój stale mi nerwów dokłada, czasami tylko na złość, żeby się podrażnić mimo że proszę go, żeby tego nie robił bo nie bawi mnie to wcale...ale on się bawi w najlepsze :/
 
Akuku,
Ja dzis na czworaka pol dnia :-) z podlogi mozna jesc, hahaha.
Teraz jak sie poloze to wstac nie moge tak mnie kregoslup boli.

Z naszym stazem to raczej nie spodziewam sie fajerwerkow.
 
Akuku nie łap depresji bo jestes naszym wzorem do naśladowania ;) dla mnie bohaterka jestes wielka ;) przytulam Cie mocno i wysyłam pozytywna energię. Już niedługo będziesz miała w ramionach swoją córeczkę.

Lidka nie odchodź od nas! Mamy siebie i to jest nasza moc! Nie możemy dać sie Tym okropnym faceta! Moj mnie tez strasznie wkorza i gada nawet mi do małej ze sie z mamusia rozwiedzie i będzie ja odwiedzał. Głupie żarty. Mam ochotę go czasem zabić. Zobaczysz jak dziecko sie urodzi może oprzytomnie.

Może zna ktoś z Was płatnego zabójcę bo chętnie wynajmę go by zabił moich teściów! (Żart) Boże jak ja ich nienawidzę!!! Powiedzcie mi czy każdy dziadek u babcia całują dziecko w usta? No kur"" ! U mnie w rodzinie nie zmusza sie dzieci do całowania dziadka i babci w usta a moi popieprzeni teściowie całują moje dziecko w usta z czym po chwili mówią ze u nich w domu jedno dziecko jest chyba chore na różyczkę czy świnkę... No kur""" !! Jak można byc tak nieodpowiedzialnym by przyjść do ciężarnej i do dziecka małego wiedząc, ze ktoś w domu jest chory i można ta chorobę przenieść! Ale to nic! Koleżanka siedziała na ogródku z nami z dwutygodniowym maleństwem i moja teściowa po powrocie z papierosa chciała to dziecko na ręce sobie wziasc! No myślałam ze ja zabije! Skąd sie biorą tacy idioci. I jeszcze teściowa z oburzeniem powiedziała ze oni przy dzieciach palili i nic złego im nie było!!! No brak słów! Ulżyło mi trochę jak wam opowiedziałam o moich wstrętnych testach. Jak wychodzili to zakomunikowałam ze więcej całowania nie będzie... I tyle niech sie w dupę pocałują!!
 
reklama
Do góry