reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Koniecznie metoda na czworakach będzie do wypróbowania a mąż będzie przeszczęśliwy bo bardzo chce żebym szybciej urodziła. Choć p. Doktor powiedziała ze mycie okien mi i tak nie pomoże ;-) tylko przeraza mnie ilość metrów do szorowania.
 
reklama
Lilija nie biegalam. W lozku na czworaka, nogi na zabe i tylek nizej troche i tak sie kolyssalam kilka minut bo sil mi brak hehe.

amor co za ludzie :/
moja matka twierdzi ze nic zlego palic i karmic piersia ha! Ja nawet nic sie nie odzywam...
No mnie juz chyba deprecha lapie... dosc mam... a mala uparta jak osiol..toc i tak wyjsc musi no! Co za roznica dla niej ?

blagam niech mi wody odejda !
 
Hej Ciotki! Dzięki za kciuki i wsparcie! Wrócilismy dziś do domu... Postaram się w ciągu najbliższych dni Was nadrobić.
Gratuluję rozpakowanym i trzymam kciuki z wyczekujące!
Vinci jest cudowny!
Dobrej nocy!

Moc uśmiechu! 11815995_619215914888292_916366101_n.jpg
 

Załączniki

  • 11815995_619215914888292_916366101_n.jpg
    11815995_619215914888292_916366101_n.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 121
Leo przeuroczy :-). Amor, dużo przymiotników określających twoją teściową mam na myśli , nie będę jednak ich wymieniać bo kultura mi nie pozwala. ...

Dziś pierwszy raz pomyślałam o porodzie jako bólu i sie przerazilam. Zawsze mi się wydawało że mam silny próg bólu ale już teraz czasami stekam jak mnie kuje to co dopiero porod
 
lilija myślenie o porodzie i o bólu nic nie pomoże a może zaszkodzić. Nie nastawiaj sie negatywnie. Ja bałam sie strasznie bo zawsze wydawało mi sie, ze mam bardzo niski próg bólu. Np u dentysty bez znieczulenia nie siadam na fotel. Porod przeszedł moje wyobrażenia. Moj organizm zareagował zaskakująco dobrze i zamiast panikować dał mi sile. Skup sie na oddychaniu! To naprawdę pomaga! Ja myślałam tylko ODDYCHAJ! I każdy skurcz przybliża Cie do dziecka. Dasz rade!
 
Planuje być twardziel i do dziś myślałam że poród trzeba po prostu przejsc i tyle. Dziś mam jednak kiepski dzień i już nie wszystko jest tak.oczywiste. dziękuję :-*
 
Oj oj oj! Na drzewo z tymi waszymi m! No nie popisują sie przed
Porodem.


Lilija, olej bol.
Bedzie bolało jak skurczysyn, ale to taki bol, który cię nie złamie, bo jak amor mowi, każdy jeden to jeden krok bliżej maluszka :) i każda z tych co urodziła ci powie, ze ten chyba jako jedyny ma sens.
 
I wcale nie musisz buc
Twardzielka [emoji16][emoji16][emoji16] możesz robic i mowić co tylko ci sie podoba, bo bo TY i Wasze dziecko jesteście najważniejsi.

Przyjdzie czas
Bycia twardzielami, gdy będziemy patrzeć jak nasze dzieciątka bedą przezywać swoje pierwsze
Miłości, śluby i czekać na swoje dzieci.

Wlasnie....
A
Moj
Zięć
Vinci
Jest absolutnie cudowny [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Najlepsze jest to że wiem o czym piszecie. Dzięki dziewczyny. Właśnie w takie słabe dni warto się logować na bb.
 
Do góry