reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lidia - chyba nie ma osób które Cię lepiej rozumieją niż my.. To poczucie nieatrakcyjnosci, złość, hormony.. Stres przed porodem dopadł z pewnością was obydwoje. Jeśli potrzebujesz przerwy od forum, ok, ale wróć i pisz znami :-)
 
reklama
Akuku poranny tzw wkurw się zmniejszył nic nie zmienię, musze czekać. Odpisala mi moja lekarka ze rozumie że się denerwuje ale jestem pod dobra opieka i że jak coś mnie niepokoi to mam pogadać z lekarzem i że ona nie może dyskutować z decyzją Pani ordynator czy profesora.
 
Lucalew to prawda nic ni e zrobisz. Trzeba czekac. Oby w poniedzialek juz Cie nie zbywali..a jeszcze lepiej jakby zaczelo sie samo przed poniedzialkiem ;)
 
Lucalew ja tez chcialabym juz.

A tu moj opadniety bebech. Wsadze dwie rece.i jeszcze luz jest.
 

Załączniki

  • 1439059634076.jpg
    1439059634076.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 58
  • 1439059670495.jpg
    1439059670495.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 57
Aneczka gratulacje !!! [emoji7][emoji7] i kolejny chłopak sie urodził a gdzie te córeczki ?? :)

Lucalew to co oni powariowali? To jak tak czekać to wolałabym w domu bo na jedno wychodzi i tu czekanie i tu a nerwy te same i niepokój :/ no dziadu jedne zamiast pomoc to tylko przekładają ..

Beata nie zdążyłaś mówisz.. :) wiele kobiet tak ma nawet z zzo ze bardzo chcą a potem juz za późno.. Noi wlasnie ciekawe jest to ze stosują to wszędzie, wiec chyba jakby było duzo takich przypadków to nie wiem słyszalybysmy o tym, chyba ze sa one przypisywane czemuś innemu (te bóle kręgosłupa) i nikt zzo nie wini..

Lilija o tym tez chyba czytałam ze zależy kto (i jak) sie wykluwa.. U mnie na spotkaniu w szpitalu mowili ze jak np nie będziemy chcieli tego lekarza tzn no jakiegoś młodego zeby sie wklul to zeby powiedzieć i przyjdzie ktos inny bo to o nasz komfort chodzi i nie maja prawa mi odmówić tej zmiany ani nikt nie ma pretensji o to.. Hm ciekawe jak w praktyce..

Anney ale z was przytulanki :) kochane [emoji173]️

Zuza ja normalnie jeżdzę autem.. Ale my mamy suva wiec jest sporo miejsca i wygodnie.. Mojego m autem małym sedanem to nie dałabym rady jeździć bo brzuch mi przeszkadza, a samo wsiadanie do pasażera dziwnie ale ono takie lekko sportowe jest i niskie i pewnie dlatego .. Ale tak jak u ciebie mojego nigdy nie ma i jakbym miała na niego czekać i jeszcze go prosić o wożenie jak on po pracy umęczony wraca to dajcie spokoj.. Obstawiasz dzis w nocy? Oj oj to trzymam kciuki &&

Siwizna wazne ze po wizycie wszystko dobrze, a na te bakterie jak wykryto i daja ci antybiotyk to tez chyba nie ma sie czym martwić nie ? Za dwa tygodnie juz chyba ostatnia wizyta co ?:)
 
reklama
Do góry