reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Witam na szybciutko z rana.
Anney &&&&&&&&&&&&
To twoj dzień! !
My po strasznej nocce. Maly od 1 ciagle na cycu. I placze.Wyglada na to ze jest glodny. Juz mi sie plakac razem z nim chce. Pokarmu malo jak na razie nawet bardzo. Bo slysze ile połyka a ssie dobrze. Nawet nie mam buteli ani mm by go wspomóc. Nie miałam takiego problemu wcześniej :(((
Bedziemy chyba leżeć dzis caly dzien.
Cinamona moj tez raptem dwie pieluchy zmoczyl od narodzin. Dzis polozna przychodzi na szczęście
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pupui ja bardzo chcę poczekać. Wcale mi się nie spieszy... Dziś boli mnie cały dzień brzuch ale zęby zaciśnięte czekam na Ciebie ;)
 
A to moj Leos:)
 

Załączniki

  • 1438420011160.jpg
    1438420011160.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 84
No i mamy sierpień:)
Lila ma katarek, M jedzie dziś po nawilżacz powietrza, na razie pożyczymy taki z zimną parą od mojej siostry a na dniach kupimy własny. Mimo zatkanego noska Lila jest bardzo dzielna i cierpliwa. Normalnie śpi, je, nie marudzi dzielna moja kruszynka. U lekarza bylismy no i powiedział, że nic pokojącego nie ma i że to dośc częsta przypadłość u noworodków. No i powiedział, że spacer jak najbardziej wskazany jeśli bedzie bezwietrznie. Ale i tak mam wyrzuty sumienia, że może gdzieś coś zrobiłam nie tak i to moja wina, że malutka ma katar;/

Borysiatko katar jest ponoć normalny tak jak Ci pediatra powiedział. Nam położna mówiła żeby mlekiem z piersi nosek smarować. Zdrowka
 
Leoś cudo!

Dziewczyny Wy tez tak ciezko przychodzicie końcówkę ciazy...??? Ja czuje jakby ktoś wypompował ze mnie cała radość z ciazy... Jestem zmęczona. Każda cześć ciała mnie boli.. Kręgosłup najbardziej. Chce mi sie płakać doskownie. Od rana włączyłam mojej małej bajki i zdycham... Jak ja dam rade gdy drugie sie urodzi? ;-(((
 
Little me cudny jest[emoji7]

A jak z kupka u was? Moj na poczatku robil smolke kilka razy ale od wczorajszej nocy nic. Plozna mowila ze mam sie nie przejmowac.
Ja juz mam pokarm to bak wiecej je i robi juz siusiu[emoji3]
 
Panikara i jak ? Zaczelo sie ?

Zuzzi ojj moze tez juz sie organizm do porodu szykuje ?

Anney juz w szpitalu. Ciekawe jak tam ;)

Werci wszystko bedzie ok ! O musi byc !

Zuzzi wspolczuhe tych mdlosci i nocki ;(

Cinamona odciagaj do uczucia ulgi jesli nie chce schodzic to przed odciaganiem ciepky prysznic na piersi lub pieluchy tetrowe mocz w cieplej wodzie i przykladaj. Po odciagnieciu daj schlodzona lekko rozbita kapuste na piersi ;) dziala przeciwzapalnie.

Kopfer o jacie ! Ale mieliscie przejscia! Najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo. Uf .
Z ta trojka dzieci nigdy nie mow nidgy ;) (ja tez mialam miec dwojke hehe)

Co do masazu piersi to ok alebtylko delikatnie i najlepiej pod prysznicem z ciepla woda.. ale zanim masaz to sprobowac przystawiac dziecko w roznych pozycjach do rozgrzanych wczesniej piersi;)

Borysiatko nie obwiniaj sie ;) malej nic nie bedzie ;)

Pupui przyrosniecoe do podłogi Ci nie grozi! Predzej mi do kanapy haha.

Little masz racje polozcie sie i karmcie sie zcaly dzien. Nie zapomnij duzo pic.
Sliczny Leos !

Amor ja tez zdycham ;/ a moj m ma korzonki..biedny ledwo sie rusza.. ah

Kurcze ale mnie wszystko boli ; (; (; (
 
reklama
Do góry