reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Gratulacje dla rozpakowanych! :-D

no faktycznie, koncowka ciazy jest bardzo ciezka... ja juz ledwo siadam i sie klade - biodra to mi odpadna. I mimo, ze nadal sie boje porodu i bolu :no: to chce byc dzielna i urodzic moja Polkę jak najszybciej :tak:
 
Cześć dziewczyny!

Gratulacje dla nowych mamusiek i dużo zdrowka dla dzieciaczków!

Anney mooooooocno trzymam kciuki i czekamy na dobre wieści!

Kopfer brrrr straszna Twoja opowieść, aż się popłakałam...... najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło!
Jak czytam o tych waszych drugich cesarkach to zaczynam się stresować, mnie niestety też czeka druga planowana (jeszcze nie mam terminu), pierwszą bardzo źle zniosłam, nie tyle cc co samo znieczulenie i teraz bardzo się boję :(

Życzę Wam miłej soboty i uciekam do prania i gotowania :)
 
Oj ta końcówka ciąży. No nie jest lekko. Mnie też ciężko z łóżka się podnieść. Tak teraz mam że chciałabym cały dzień leżeć i nic nie robić, jednak się tak nie da. A wieczorem jak już zalegnie moje cielsko na sobie to tylko stękam, jak zmieniam pozycje...zwłaszcze jak mi sie stawy zastoją...
Już jedna runda na wysypisko była. Pranie rozwieszone, teraz przypominam o jedzeniu mojemu pomocnikowi bo w wieku 3 lat już go skleroza dopadła... i zapomina gryźć.

Zaraz jeszcze jedno auto spakować muszę i jazda znów.

Jeśli chodzi o chęci i czas dla Jochy to też mi głupio, bo zamiast na spacery to trzeba w tym domu cały czas coś robić. I jemu się nudzi, choć szukam mu zajęć cały czas. Jak mały się urodzi już w domu nie zrobię za wiele na początku...
 
Joł Babole!

Kciuki Za Anney!

Kopfer współczuję przeżyc, ale najważniejsze,że z happy end'em!

Któraś pisała o końcówce ciąży. Każda z nas ma gorsze i lepsze dni. Czasami wariuje przez tą ociężałość, wstawanie z łóżka lub nawet z krzesła sprawia mi trudność i beczeć się chce- co więcej , beczę! A na drugi dzień mam power że bym góry przenosiła. Taki urok ostatnich dni najwidoczniej. Trzeba to przeżyć :). Na forum zawsze można marudzić, co oczyszcza atmosferę :)

Wstałam z Mż przed 12, ale poszliśmy spać o 2 bo oglądaliśmy film.

Czy jak wstajecie też czasami macie twardy brzuch jak skała? Mż przytulił się rano i mówi,że kamień mam w brzuchu, dotknęłam i rzeczywiście - twardy jak głaz! Trzymał tak z 15 minut. Aż się przestraszyłam. Twardy mam często ale nie aż tak.

Co oznacza kłucie w pochwie? Przy każdym zgięciu kluje mnie że hej....

Dziewczyny piszcie o nawale pokarmu i innych sprawach dot. narodzonych dzieciaczków na jakimś osobnym wątku co? Bo będę potrzebowała (nie tylko ja myslę) tych wszystkich informacji po narodzeniu małego i łatwiej bedzie wtedy znaleść, a wasze wskazówki cenniejsze niz złoto!
 
Leoś przesłodki :) fajnie wygląda w tej zeberce :)

Mnie dziś zaczął boleć kręgosłup i lepie mi się spaceruje niż leży, nie mogę znaleźć wygodnej pozycji na łóżku.
Wogóle jakaś radość z ciąży też mi gdzieś uciekła, jest mi strasznie ciężko, a jeszcze mój m przed chwilą mi napisał że cały sierpień będzie chodził na nocki.. :( a mój do pracy jeździ pociągiem i jak zacznę w nocy rodzić to nie będzie miał czym przyjechać bo od 23 do 5rano nic nie jeździ :(
 
Melduje sie, se diabli mnie jeszcze nie wzięli ;)

Prostaglandyny założone, psioche mi wielkim plastrem zamknęli, zeby tampon nie wypadł.
Rozwarcie totalnie bez zmian.
Czekamy do 5cm i przebijamy wody.
Mam jakieś mizerne skurcze czasami, wiec dluuuuuuga droga przed nami.

Jesteście kochane!
 
Anney , najważniejsze,że to dziś!! :)

Prostaglandy... to ta sama substancja którą mężczyźni mają w spermie prawda? Kto Ci ją więc aplikował ?Sebuś ?:p Kciuki!!
 
reklama
Do góry